Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Kreisid ketsid

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
28.11.2010
Foto: Tootja

Kui USA ekstravagantne, mänguline ja veidike segane disainer Jeremy Scott lõi 2009. aastal käed Adidasega Originals by Originals kollektsiooniks, oli silmapilkselt selge, et spordijalatseid ootab ees täiskiirusel sõit moekarussellil. Kanye Westi, Madonna, Kylie Minogue’i ja Björki suur lemmik astus spordimaailma isepäiselt ning suursuguselt, tuues kaasa värskust, särtsu ja elektrit traditsiooniliste igapäeva- ja spordijalatsite universumisse.

Ilmavalgust nägid kõigis vikerkaare toonides ning muidugi ka ingellikult lumivalged tiibadega 80ndate stiilis kõrge säärega ketsid. Neile järgnesid spordi ja disko sümbioosi täiuslikult peegeldavad hõbedaste litritega kaetud edevad glämmtossud, "leegitsevad" tiivulised ning läbipaistvad tiivulised ketsid, mida võib vaadata kui Tuhkatriinu kingakese mugavat, 21. sajandi versiooni.

Muidugi ei ole see veel kõik, sest miks piirduda ketsidega, millel on vaid üks keel, kui on võimalik luua jalatsid, millel on neid kolm. Just nii juhtuski, et valmisid erksad kolme keelega kollasemustakirjud mesilastossud.  Käesoleva aasta kevadel ründasid turge Scotti lapselikult vinged Adidase ketsid, kus nurmenukukollasele sekundeeris kuremarjapunane ning tossude keeleks oli tuntud Disney kangelase Miki-Hiire naeratav nägu.

Oktoobrikuus sai võimalikuks lõpuks piiluda ka tiivuliste uusimat versioon, mis on ketsimaastikul midagi enneolematut - nimelt on tegu tossudega, mis pimedas helendavad. Ja veel kui võimsalt! Muidugi midagi vähemat poleks Jeremy Scottilt oodanudki... 

Tänavusel sügistalvisel hooajal on Scotti nägemuse kohaselt aga kõige õigem tatsata kõrge säärega hõbedase- ja sinisekirjutes kosmilise välimusega retroketsides, mille keel meenutab numbrimärki.  Kel pilk juba kevadel, see teab, et ilmade soojenedes tuleb astuda mängukarude ja plüüsi maailma, sest just järgmiseks kevadsuviseks hooajaks on Scott loonud pastelsetes toonides täiesti üle võlli pehmed ja karvased ketsid, mille keeleks on naeratava mängukaru pea.

Niisiis, kõik vürtsikate ja mugavate jalatsite austajad: uurige galeriid ja vaadake, kas teis on piisavalt julgust, et näidata oma kauneid sääri just nendes vingetes tossudes!

Ava galerii klikates pildil!

Moekas
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee