Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Uus kodumaine tasuta äpp aitab kauem elada! (2)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

femme.ee
12.03.2014

Tänasest on Android-seadmetele kättesaadav tasuta mobiilne rakendus TelleT, mis aitab kasutajal teada saada, millised esimese ringi uuringud on just talle vajalikud.

„Kuna erinevat infot terviseuuringute kohta on nii palju, siis selles valdkonnas orienteeruda on  järjest raskem. Ka pole tavaline, et  perearstid sellise pühendumisega patsientide eest hoolitseda jõuaks. Nii tekkiski idee grupi perearstide ja eriarstidega maha istuda ja luua selline rakendus,“ ütleb TelleTi idee autor Teele Teder.

Analüüsides kasutaja andmeid annab TelleT teada, millised on need meditsiinilised uuringud (sisaldab ka sõeluuringuid), milles just tema peaks osalema. Et meditsiinimaailmas oleks mugavam orienteeruda, annab TelleT infot ka vajaminevate uuringute kohta- miks seda üldse vaja on, kuidas registreerida, mida ettevalmistumiseks teha, mis uuringul toimub  ja seda kõike sõbralikus ning arusaadavas keeles.

Et kasutaja hiljem ka oma  tulemusi mäletaks, saab need oma sõnadega äppi kirja panna. Nii saab kasutaja oma tervisest tervikpildi. TelleTi abiga ei tule ka enam oma pead erinevate uuringute sageduste pärast vaevata- äpp tuletab meelde, millal tuleks  taaskord kolesterooli mõõta või näiteks rindkere röntgenile suunduda.

Kuna meditsiinimaailm on pidevalt muutuv, hoiab TelleTi meeskond toimuval näppu pulsil ning kõikidest muudatustest antakse rakenduse värskendusega märku.

TelleTi saab alla tõmmata siit
Rohkem infot www.tellet.ee

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Loe kommentaare (2)

Hoolitsetud
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee