Heategevuslik moe-ja muusikaetendus "Unes või Ilmsi"

Moetoimetus
13.04.2012
Foto: Jelena Rudi

Sulge aken

12. aprillil toimus Tallinna Lauluväljaku klaassaalis Eesti kunstiakadeemia ja Eesti muusika- ja teatriakadeemia üliõpilaste korraldatud heategevuslik muusika- ja moeetendus "Unes või ilmsi", kus esitleti Eesti tuntumate moedisainerite loomingut.

Ava galerii, klikates pildil!

Läbi õhtu illustreeris erinevate toonivarjunditega kombineeritud kollektsioone live-esituses meeleolukas C-Jam tsellokvartett ja lavastajaks Ingmar Jõela. Enne särtsaka tangoga alanud etenduse teist osa "Ilmsi" viis õhtujuht Urmas Vaino läbi heategevusliku oksjoni. Paljude teiste huvitavate väljapanekute seast müüdi oksjoni raames publikule Lilli Jahilo minikleit, Maarja Naani kikilips ja Marge Iilane ekstravagantne kübarakaunistus. Õhtu lõppes heategevusliku õnneloosi võitjate väljakuulutamisega.
 
Etenduse võis kordaläinuks nimetada - kohale oli tulnud väga palju muusika- ja moehuvilisi, kelle hulgas oli ka presidendiproua Evelin Ilves. Korraldajad tänavad kõiki koostööpartnereid ja õhtu külalisi, kes oma kohalolekuga aitasid kaasa Vanalinna Hariduskolleegiumi andekate laste õppetingimuste parandamisele.

Vaata ka kaadreid lavatagusest, klikates pildil!