Sügis tuleb showgirlide rütmis

Kelly Kipper
24.08.2011
Foto: Olga Venediktova

Sulge aken

Vilisevad sügistuuled ja paukuv pakane on arvatavasti viimased teemad, millele augustikuus mõelda. Hoolimata tõsiasjast, et parkade ja villaste sokkide hooaeg on veel mägede (loe: küngaste) taga, otsustasime varakult tutvustada sügisesi meigitrende.

Lõppeval suvel ilma teinud erksad neoontoonid lähevad algaval sügishooajal teenitud pikale puhkusele, et teha ruumi hoopis sügavamale ja tumedamale värvipaletile. Rambivalguses on öösinine, bordoopunane, purpur ning sügavlilla, millele aktsendiks metalsed varjundid.

Eelmisel nädalal toimunud Make Up Store’i sügistalviste meigikollektsioonide esitlusel märkis rahvusvahelise klassi meigikunstnik Dina Tshistjakova, et sügisene meigimaastik on inspireeritud julgetest ja glamuursetest artistidest. Teisisõnu: sügis 2011 tuleb showgirlide vaimus. Nii et mana silme ette kaader filmist "Moulin Rouge", sest täpselt selline tuleb eesolev sügishooaeg.

Prožektorite valgusvihus sähvivad salapärased suitsusilmad, mida palistavad võrgutavad süsimustad kaarjad ripsmed. Huulepulgatrendid tõstavad ausse punaseimast punasemad musisuud ning ploomilillad toonid. Julgetele värvidele on alati ja igal hooajal ideaalseks saatjaks laitmatult viimistletud meigipõhi.

Sügisesed märksõnad:
• Ripsmed, ripsmed, ripsmed!
• Metalsed aktsendid.
• Julged värvid.
• Punased (veripunasest bordooni) huuled.

Ava galerii, klikates pildil!
 

Sügiskollektsiooni "Showgirl" - meigi teostus ja stilistika Dina Tshistjakova, modell Olga.
Make Up Store'i uue kollekstiooni tooted jõuavad müügile septembris.