Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Mahlane läige

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

31.05.2005

Lopsakalt läikivad huuled on kevadsuvise meigimoe lemmikud – hea vaheldus mattidele punastele pumatitele või suvine täiendus harjumuspärasele huulevärvile. Läiget sobib kasutada nii naturaalsetes toonides jumestuse kui ka efektsema meigi puhul.

Et huuleläiked on läbikumavad ja kerged, võiks katsetada neidki toone, mida te tavaliselt kasutama ei kipu.

Ettevaatlikum võiks olla vaid hõbedakarva läigetega, sest need muudavad jume halliks. Eriti trendikad on suvel (virsiku)roosad varjundid.

Ly Ranne, Stiili ilutoimetaja ja jumestaja läiketarkused

• Huuleläiget aitab püsivamaks muuta kontuurjoon. Kõige loomulikumalt mõjub huulepigmendi tooni kontuur, mida võiks huultele kanda n-ö kerge käega ja hajutada pehmelt huulepinna suunas. Proovi nt Chaneli huulepliiatsit Le Crayon Gloss, mis on pehme koostisega ja spetsiaalselt huuleläigete jaoks loodud. Kerge kontuuri joonistamiseks sobib hästi ka Versace pehme pliiats Flash On Lips.

• Liialt tume ja kontrastne kontuurjoon mõjub maitsetult ja väljakutsuvalt.

• Kui huuleläige kipub üle huuleserva kortsukestesse valguma, saab tulemust püsivamaks muuta huuleservade puuderdamisega – rasusel pinnal kipuvad meigitooted hõlpsamalt laiali valguma. Jälgi, et puudrit ei satuks huulepinnale – läikega segunedes võib tulemus muutuda «jahuseks». Aitab ka kauapüsiva koostisega kontuurpliiats, nt Elizabeth Ardeni Lip Definer. Rasvasem pliiats ei pruugi läiget nii hästi raamides hoida.

• Lihtsam on kanda kerge ja läbikumava värviga huuleläikeid, need ei nõua suu huulepliiatsiga raamimist ega korrektset huuleserva.

• Kahvatud huuleläiked kõigile ei sobi, rikkaliku värvipigmendiga läiked aga kipuvad üle huulte laiali jooksma. Soovitan proovida kerge punaka pigmendiga läikeid, need sobivad paljudele ning annavad just õige annuse värvi ja sära: Shiseido Lip Gloss G3, Ruby Luster; L’Oréali Glam Shine, 29 Berry Crystal; Lancóme’i Juicy Tubes, 17 Fraise; Chaneli Cristalle Gloss, 18; YSLi Lisse Gloss, 11.

• Väike nipp: sobiva läiketooni võib ka ise segada. Kanna huultele värvitut huuleläiget, siis hajuta huulte keskele sobivad koguses tumedamat (nt punast) huulepulka. Vajuta huuled kokku

Loe lisaks huulepulkadest.

|
Hoolitsetud
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee