Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Uued iluklassikud

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Vivian Lepp
17.11.2010
Foto: Scanpix

Tõelised klassikud, olgu tegu moe- või ilumaailmaga, ei aegu kunagi – nad on šikid ja armastatud. Kuid tänaseks, aastaks 2010, mil maailma valitseb trendivabadus ning aktsepteeritud on kõik stiili- ja ilusuunad, on klassikute nimistusse jõudnud trendid, mis 25 aastat tagasi poleks sellesse kategooriasse kohe kindlasti kuulunud. Ja siin need ongi: viis uut iluklassikut.

Rannasoeng
Mitte miski ei ületa 1990ndatel jõudu kogunud pikki tuulest sasitud rannajumalanna kiharaid. Need on tänapäeval armastatud nii kontori- kui ka moelavasoenguna. Sasisoeng peakski olema selline, mida sobib kanda hommikust õhtuni, lõunalauast kokteilipeoni – seega ei tohiks see olla väga räsitud ja lohakas.

Lauren Conrad / Blake Lively

Tugevalt võõbatud huuled
Huulepulgahullude kaheksakümnendate ja huuleläikeliste 2000ndate aastate vahel rokkisid selgelt värvitud huultega üheksakümnendad, olles justkui puhas ja ilus täiendus "vähem on rohkem" loomulikule näolapile.
Tänapäevased huulevärvid on niisutavad ja kauakestvad, ei valgu laiali ega määri hambaid ja võivad toonida huuled naturaalsest roosast vambiliku tumepunaseni. Värv peaks imenduma huulde ja seda toonima, mitte katma kihina selle pinda.
Loe lisaks: Kogu tõde huulepulgast

Metaljas meik
Kroomitud lõpptulemus võis 1980ndatel olla totaalselt üle piiride minek oma tugeva kontuuriga, kuid tänapäevased mikroläikega laumäärded on andnud võimaluse välimuse pehmemaks ja meeldivamaks muutmiseks. Metallikvärvid sobivad kõigile vanusest, silmakujust või –värvist sõltumata. Et hoida sära uudse ja loomulikuna, limiteeri helkivate toonide kasutamist ainult silmadele ja säraandjana põsesarnadele – eesmärk peab olema lihtne, vaevatu ja sundimatu.

Värviline suitsusilm
Uudne väljund suitsusilmast on sähvatus "märka mind" värvitoonidest. Must määrdunud suitsusilm on olnud pikalt täistabamus õhtusteks meigieelistusteks, kuid nüüd  on äärmuslike värvikombinatsioonide kasutamise propageerimine muutnud suitsusilma joonistamise eriti hõlpsaks ja lõbusaks. Lihtsalt tuleb eksperimenteerida säravate ja ootamatute toonidega - näiteks muudab juveelitooni silmavärv hetkega kogu näolapi justkui sädelevaks kalliskiviks.
Loe lisaks: Suitsusilma uued trendid

Marc Jacobs kevadsuvi 2011

Triigitud juuksed
Pärast 80ndaid, mil domineerisid suured ja kohevad juuksed, oli aeg edasi liikuda – oli aeg minna sirgeks. Koos massikaubandusse jõudnud juuksetriikijatega saavutasid naised siledad kiharad kodustes tingimustes juba paari minutiga ja 1992. aastal poodidesse ilmunud John Frieda Frizz-Ease seerumiga tagati ka kiharate siidisus ja sära. Miski pole glamuursem kui supersile soeng!

Olivia Palermo

Uued iluklassikud tulevad otse moelavalt – ole moodne, olles klassikaline!

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Hoolitsetud
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee