Senscience & i.colori juuksetrendid

Ilutoimetus
29.04.2011
Foto: Maksim Toome

Sulge aken

Kivilaine korraldas 26. aprillil kokteiliõhtu, kus tutvustas kevadisi värvitrende ning näitas vaatemängulist juukseshowd. Kohal oli Senscience & i.colori esindaja Marion Voermans Hollandist; i.colori värvitrende näitas Duglas & Bauman juuksurisalongi stilistide tiim. Modellid riietasid Gowry ja Liina Stein.

Ava galerii, klikates pildil!
 

Laval esitleti 13 erinevat lõikuse-, värvi- ja soengutrendi, kasutades i.colori kõrgkvaliteetseid juuksevärve ning Senscience’i juuksehooldus- ja viimistlustooteid.

Duglas&Baumani kevadise juuksekollektsiooni moesuunad on julged, kirgasvasksetest juuksetoonidest kuni maheõrnade karamellblondideni. Kvaliteetne läikiv juuksevärv oli komplimendiks trendikale lõikusele, millega toodi välja iga modelli isikupära. Täidlased ja intensiivsed värvitoonid rõhutasid julget natuuri samas, kui karamellpehmed pastelltoonid tõid esile õrna ja hapra naiselikkuse, kirkad vasktoonid aga sümboliseerisid salapära.

Eriliseks aktsendiks olid meesmodellide ülitrendikad lõikused ja värvid. Meeste soengumood muutub aina julgemaks, jõulisemaks; lisaks moekale lõikusele populariseerub ka juuksevärviga mängimine. Võtmesõnaks on juuksestiili sobivus, tuues selliselt esile erilise ja personaalse isikupära. Moes on klassikaline mehelikkus.