Suurüritus soengumoes

Ilutoimetus
25.04.2011
Foto: Maksim Toome

Sulge aken

Aprilli alguses toimus Tallinnas Swissotelis 2011. aasta kevade suurüritus soengumoes: JOICO Prestige Show. Publikuni jõudsid selle kevade-suve kauneimad värvid ja trendikaimad lõikused.

Show viis läbi Joico rahvusvaheline koolitustiim koosseisus Ulf Schjerpen (aasta parima juuksuri tiitli võitja Norras ja Intercoiffure aasta isiksuse tiitli võitja, 15aastase rahvusvaheliste showde ja seminaride kogemusega tippstilist), Wendy van der Helm (Joico rahvusvahelise koolitusgrupi loovjuht) ja Leen Valvekens (Joico rahvusvaheline koolitaja); oma toetava õla panid alla Aili Anton, Ruslan Varavin, Aleksandr Shirobokov, Keete Viira, Artjom Ossipenkov, Maksim Lõsjuk Salon+ Art Team’ist.

Loomingut ja stiili esitleti kolmes alagrupis: Joico Trend-style, Joico Avantgard-style ning Joico Street-style. Kogu show ülesehituses lähtuti põhjamaise kliendi natuurist, kelle armastatuimad toonid juustes võivad olla pehmed-soojad ja naturaalsed, kuid aktsenti ja vürtsi lisavad karged erksad ja kauapüsivad toonid.

Esitleti ka Joico 2011. aasta kevadsuvist soengukollektsiooni "Smoke and Mirrors", mis lähtub lihtsuse intrigeerivatest võimalustest.

Ava galerii, klikates pildil!

Riided: Ketlin Bachmann-Põldroos, Karen Millen.
Show stilistika: Jevgeni Fokin.
Meik: Max Factor.