Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Sügise värvid

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Vivian Lepp
12.09.2010
Foto: Scanpix / Photobucket

Sügis on aeg muutusteks. Suurimad ja märkimisväärseimad uuendused toimuvad meis endis ning tihtipeale anname sellest märku ka oma välimusega.

Olen kuulnud ütlemist, et julge ja drastiline soengumuutus tähistab inimese elus mingisugust muudatust või muutust – midagi uut. Kui räägitakse soengutest, peetakse enamasti silmas juukselõikust, kuid tihtipeale unustatakse ära värv. Siiski on just värvimuutus kõige julgem samm uue mina-pildi loomisel.

Nii, nagu muudes valdkondades valitsevad hooajatrendid, on trendid ka juuksevärvidel. Järgnevalt toome Sinuni just selle hooaja koloriidieelistused, mis loodetavasti annavad häid ideid tulevasteks muutusteks.

Peroksiidblond

Agyness Deyn

Peroksiidblond või ka plaatinablond on heledaim blond kerge hõbedase läikega. See on valgeim valge, milleni pürgida. Seda värvi saab kiharad ainult valgendades ja seejärel toonides ning juuste suure kahjustamise tõttu on see trend pigem soovitatav sileda poisipea kandjaile.

Kuid siiski: pikajuukselistel on eeliseid juuste stiliseerimisel - ülimõnusa looki tagavad punutised ning palmikud, 1940ndate ja 1970ndate stiilis soengud. Rapuntslid, ilu nõuab ju ohvreid! Enne juuste värvimist tuleks aga hoolikalt kaaluda kõiki riske, mis see endaga kaasa võib tuua, ja kindlasti tuleks nõu pidada ka juuksuriga.

Plaatinablond juuksevärv on terav ja pilkupüüdev ning sobib kõige paremini kahvatu jumega.

Loomulik blond / Stella Maxwell

Kuldblond
Neile, kes ei taha katsetada hõbedase helgiga oma kiharais, kuid näevad siiski oma juukseid heledana, on sobivaim valik kuldblond värvitoon oma erinevate varjunditega: pärljalt helkiv beež, mesine blond ja kuldblond. Neid toone võib pidada kirglikeks ja naiselikeks; need on elegantsed ja intensiivsed värvitoonid, millest iga naine leiab just endale sobivaima. Kõige olulisem on rõhutada tooni loomulikkust.

Kuldblond juuksevärv käib käsikäes uue trendisuunaga, väljakasvanud juuksejuurtega – mahe toon ei jäta muljet räpakusest ja odavusest, pole-olnud-aega-minna-juuksurisse lookist

Lily Donaldson / Jessica Stam

Punapea
Punane juuksevärv ei ole lihtsalt värv, see on attitude. Kui eelmised värvitrendid käisid läbi hooaegade, siis punane on perfektseim jahedamaks perioodiks.

Unustage särav vasetoon ja karmiinpunane, parim valik on tume punakaspruun või sügav mahagon! Uus punane on rikkalik ja väljanägemiselt üliloomulik. See elav toon on kaasakiskuv ja võrgutav, samas süütu ja salapärane – värv just selleks hooajaks.

Punane sobib kõige paremini heleda nahaga, kuna suurendab näojooni, muutes need pehmemaks ja pannes naha särama.

Lily Cole

Christina Hendricks / Cecile Sinclair

Kuigi hooajatrende on ainult kolm, ei tähenda see, et sootuks ära oleks unustatud brünetid – tume juus on lihtsalt lükatud natuke tagaplaanile. Pruunidest toonidest tuleks eelistada rikkalikult säravaid; märksõnaks olgu loomulikkus.

Kuldne, beež, peroksiidblond või punane – valik ei ole suur, kuid sobivaima leiab endale igaüks. Vali lihtsalt toon, mis sobib kõige paremini Sinu jumega, ja ole valmis imedeks, mis see endaga kaasa toob! Kaunist sügist!

Loe ka: Privilegeeritud punapead ja Sügise nägu

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Hoolitsetud
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee