Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Juuksed Akadeemiasse! (2)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kadri Tarkin
09.04.2009

Pärast ankeedi läbivaatamist ja analüüsimist algas uuringu nn füüsiline pool: juuksejuurte analüüs. Peast tõmmati juuksekarvu (mis ei olnud küll kõige mugavam protseduur, kuid valus ka mitte), mida uuriti 400 korda suurendava mikroskoobi all. Mikroskoobist nähtavat sain ka ise televiisoriekraanilt jälgida.


                  Terve juuksejuur                                     Bakteritest kahjustunud juuksejuur

Esialgu tundusid juuksekarvad ekraanil kui mingid värvilised ussikesed, kuid tänu juukseuurija selgitustele - mida täpselt näha on ja miks on mõni juuksekarv just seda värvi ja sellise kujuga ning teine teistsugune - hakkasin peatselt juba isegi tuvastama, millised on minu terved ja elurõõmsad ning millised enneaegselt surnud juuksekarvad. Taoline mikroskoopiline uuring näitab täpselt ära, kas juuksekahjustused tulenevad valest toitumisest, stressist, ravimitest, peanahapõletikust, hormonaal- või vereringehäiretest vmt. Juuste väljalangemise võimalike põhjuste nimekiri on väga pikk ja tavaliselt on põhjuseid mitu. Üldiselt on juuste väljalangemine tingitud organismi seest tulenevatest probleemidest, harvem on tegu väliste teguritega.

Pärast paaritunnist uuringut sain teada oma juuste väljalangemise põhjused ja mulle määrati ka põhjalik raviskeem: nii soovitused kodusteks protseduurideks kui ka raviprotseduurideks Juuste Akadeemias. Mugavaks teebki asja see, et lisaks uuringule ja põhjuste teadasaamisele on võimalik Juuste Akadeemiast osta ka vajalikke preparaate ja käia raviprotseduuridel, mille käigus jälgitakse regulaarselt, kuidas protseduurid on mõjunud, muutes vajadusel raviskeemi. Juuste väljalangemise ravi ei käi kahe-kolme päevaga, esimesi tulemusi on tavaliselt näha kuue kuu pärast (peanaha probleemide puhul võib abi saada ka paari päevaga). Kuid nüüd on mul lõpuks ometi teada põhjused ja ma saan pühenduda nende ravimisele!

Juukseuurijad rõhutavad, et tulemuste saavutamiseks on oluline järgida juhiseid ning olla järjepidev (koduste) protseduuride tegemisel. Siis on enamikel juhtudel tulemused positiivsed ning inimene leiab abi.
 
Juuste Akadeemia pakub erinevaid protseduure (nt laserravi) ka inimestele, kes hoolivad oma juuste heaolust, soovivad neid turgutada või  neile näiteks paremat läiget anda. Samuti pakutakse erinevaid juuste hooldamise võimalusi: näiteks peanaha massaaž, ravi- ning hooldusmaskid. Kõigile, kes hoolivad tervest peanahast, soovitatakse kapillaarravi. Juuste Akadeemias müüdavad juuksehooldus- ja ravitooted on võimalikult lisaainevabad ja looduslikud ning sobivad seega ka allergikutele ja lastele.

Öeldakse, et head asja tuleb sõpradega jagada. Mina avastasin Juuste Akadeemia näol hea asja, sest lõpuks ometi sain vastused ja tunneli lõpus särava valguse.

Väike spikker enne juuksejuure uuringule minekut:
• Soovitav on eelnevat teha üldvereanalüüs, kontrollida  kilpnäärmehormoonide taset (seda tehakse samuti vereanalüüsi abil) ja võtta paber tulemustega juuksejuure uuringule kaasa.
• Pead ei tohi pesta vähemalt kaks päeva enne protseduuri. Pea võib pesemata olla ka kauem.
• Pane kirja, milliseid juuksehooldustooteid (šampoon, palsam, maskid jne) ja toidulisandeid kasutad, et oskaksid need ankeedis välja tuua.
• Juukseuuringuks arvesta kolm tundi.
• Broneeri aeg uuringule aegsasti, sest abivajajaid on palju!

Praegu on juukseuuringutel soodushinnad, seega armasta oma juukseid ja vii nad uuringule enne, kui on lootusetult hilja ja polegi enam midagi uurida!

Rohkem infot Juuste Akadeemia kohta: www.juusteakadeemia.ee

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Loe kommentaare (2)

Hoolitsetud
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee