Veebruar on volüümikate ripsmete kuu

Ilutoimetus
20.02.2014

Sulge aken

Kas teadsid, et veebruarikuus tähistab Maybelline New York´i ripsmetušš The Rocket oma esimest sünnipäeva? Umbes täpselt aasta tagasi jõudis võimas “rakett” Eestis müügile ning võitis silmapilkselt siinsete naiste südamed. Et ka sina saaksid sünnipäevapidustustest osa, on The Rocketi ripsmetušil veebruarikuus magusad sünnipäevahinnad.

The Rocket´i innovatsioon ja mugavus peitub „Supersonic Jumbo“ harjas, mis kombineerib jäiga elastomeetrist südamiku paindlike mikroharjastega. Tavapärasest suurem südamik katab terve ripsmekarva tušiga vaid ühe liigutusega, pehmed harjased aga välistavad tükikeste tekkimise ja harjavad ripsmed juurtest otsteni. Tušš ise sisaldab spetsiifilist geeli, mis täiustab koostise kreemjat tekstuuri ning tagab ühtlaselt kaetud, siledad ja kuni kaheksa korda suuremad ripsmed. The Rocket ei sisalda jäiku vahasid, nii et saad seda ripsmetele kanda mitu kihti – ripsmed näevad ikka välja imelised ega kleepu kokku.

”Minu jaoks on Rocket väga mugav tušš, sest ma ei pea pärast pealekandmist ripsmeid eraldi harjaga läbi kammima ega tükke eemaldama,” ütleb Maybelline New York´i meigikunstnik Ksenia Ljashenko. Femme ilutoimetus nõustub – võimas “rakett” lennutab ripsmed otse ilumaailma taevasse! Pontsaka harjaga maalitud ripsmed jäävad pikad, kaarjad ja kaunilt eraldatud. Ka alumised ripsmekarvad saavad hõlpsasti kaetud ega jää tükki. Rõhutatud suured silmad on vaid sekundite küsimus – see on ideaalne abimees kiiretel hommikutundidel. The Rocketiga ei pea muretsema ka tuši pudenemise pärast – puhas tulemus püsib terve päeva.

Selle kevade kõige olulisemaks aksessuaariks on meeldejäävad ripsmed, mis panevad kogu näo särama. Seega tervita kevadet “ripsmeraketi” ja lummava pilguga!

Loe rohkem muljeid The Rocketi kasutamise ja tulemuste kohta Maybelline New York’i Eesti Facebooki lehelt.