Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Deodorant, mis teeb pai

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Ilutoimetus
11.02.2014

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv? Garnier on loonud esimese kuivkreem deodorandi NEO, mis kaitseb ja hooldab nahka intensiivselt 48 tundi. Nahk on siledam ja hetkega 34% pehmem. Proovisime järele ega pidanud pettuma.

Kaenlaaluste nahk on õrn ja habras, kuid puutub regulaarselt kokku mitmesuguste protseduuridega, mis võivad seda ärritada. Mõtle kas või raseerimisele, vaharibadele või deodorandi piserdusele – need tegevused ei paita nahka just dusulena.

Et saaksid oma hella piirkonna eest maksimaalselt hoolitseda, on Garnier loonud uue generatsiooni märkamatu antiperspirant-kuivkreemi, mis intensiivselt kaitseb ja hooldab nahka. Parabeeni- ja alkoholivaba NEO sisaldab 80% nahka hooldavaid toimeaineid, mis sobivad kõigile nahatüüpidele, sealhulgas väga tundlikule nahale.

NEO koostis pole kleepuv ega rasvane ning see kuivab kaks korda kiiremini kui tavaline rulldeodorant, jättes nahale nähtamatu kaitsekihi. Ei mingit ebamugavustunnet ega jääke nahal või riietel. Oled topeltkaitstud – ebameeldiv lõhn ning ärritunud nahk on minevik.

Eriliselt mugav on ka NEO pealekandmisprotsess. Kuivkreemi tuubi hästilibiseval kummist otsikul on kolm  ühtlaselt paigutatud ava ehk aplikaatoriotsik doseerib kreemi ühtlaselt nahale – nii saad ideaalselt  kontrollida, kui palju toodet korraga kasutad. Lisaks järgivad otsiku suurus ja kuju kaenlaaluste kumerusi, muutes deodorandi kasutamise pehmeks kogemuseks, mis ei tekita külma- ega kipitustunnet ega ärrita nahka.

Naudi oma hommikusi protseduure. Hellita end igapäevaselt deodorandiga, mis tagab värskuse, puhtuse ning meeldivalt pehme tunde.

Garnier’ kuivkreem-deodorant NEO on saadaval nelja värske aroomiga, lisaks üks lõhnavaba versioon.

Loe toote kohta lähemalt siit.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Hoolitsetud
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee