Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Väike, aga võimas ripsmerakett

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Ilutoimetus
06.02.2013

Kas oled juba märganud Maybelline’i uue ripsmetuši The Rocket reklaame? Ebamaise pilguga modelli silmad panevad särama põhjamaiselt karged helesinised kontuurjooned ning ripsmed, mis on kartustäratavalt volüümikad. Proovisime meiegi pretensioonika nimega tušši ega pidanud tulemuses pettuma.

Millega „rakett“ meid siis ära võlus?

Alustame harjast. Maybelline New Yorki värske süsimusta ripsmetuši innovatsioon ja mugavus peitub harjas nimega Supersonic Jumbo, mis kombineerib jäiga elastomeerist südamiku paindlike mikroharjastega. Lihtsamalt öeldes: tavapärasest suurem südamik katab terve ripsmekarva vaid ühe liigutusega; pehmed harjased välistavad inetud tükid.

Eelnev tähendab, et tegu on ideaalse hommikuse abimehega, kuna teatavasti napib varajasel tunnil sättimiseks aega. The Rocketi maagiaks kulub vaid neli kiiret liigutust, loetud sekundid ja voila – värske särav välimus on päevaks garanteeritud!

Manades silme ette aga vastupidise olukorra - kui õhtul on plaanis peole minna ja tarvis absoluutselt vapustav välja näha -, tuleb mängu ripsmetuši geelipõhine koostis. Nimelt ei sisalda see jäiku vahasid ehk ripsmetele saab vaevata mitu kihti tušši kanda, ilma, et peaks pelgama ripsmete kleepumist ja juba nimetatud tüütuid tükke. Mis veelgi parem: kui tavaliselt vaatavad peo lõpus peeglist vastu tuhmunud pandasilmad, kuna meik pole melule vastu pidanud, siis The Rocketiga seda muret pole – ripsmetušš ei pudise ega lähe laiali.

Üldiselt on tegu ühe meie viimase aja lemmiktootega: see on mugav, kiire, tõhus ning väldib kõiki tüütuid riske, mis lummavat pilku ähvardavad. Ripsmerakett on oma nime vääriline.

Vaata lisa siit.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Hoolitsetud
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee