Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Must püsib mustana, valge valgena, Sina särava ja värskena!

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Kelly Kipper
02.02.2011

Ei tea, kas leidub kedagi, kes poleks kiirustades musta džemprit või väikest kleidikest üle pea tõmmates tundnud hetk hiljem kerget ahastust, sest sünkjasmust kangas on äkitselt kaetud lumivalgete triipudega? Või siis nööpides kinni oma äsja pesust tulnud valget triiksärki, näinud kaenla alt piilumas kollakaid laike? Jah, deodorandid, te kaitsete meid küll higistamise eest, ent mis hinnaga? Lemmikpluusi ja –kleidi omaga, sest on ju ammu teada tõde, et riided, mida armastad enim kanda, saavad kõige kiiremini rikutud valgete triipude ja kollaste plekkidega.

NIVEA on lõpuks sellele igipõlisele probleemile lahenduse leidnud! Juba veebruarist on võimalik Eesti poodidest osta uusi higistamisvastase kaitsega NIVEA Deodorant Invisible for Black & White deodorante (hind 3,15 eurot), mis ei jäta tumedatele kangastele valgeid triipe ning aitavad ära hoida kollaste laikude tekke heledail rõivail.

 

 

Miks aga tekivad tülikad triibud ja ebameeldivad laigud? Tuleb välja, et neid põhjustavad täiesti erinevad tegurid. Tumedatele kangastele tekkivaid valgeid jutte on lihtne seletada: tegu on deodorandis kasutatavate higistamist reguleerivate soolade jääkidega, mis on küll ebameeldivad, kuid  õnneks tulevad pesus kerge vaevaga välja. Kollakatest plekkidest pole aga nii lihtne lahti saada - need ei ilmu riietele kohe pärast deodorandi kasutamist, vaid alles pärast mitmeid pesukordi. Plekid ei tule mitte mingi valemi ega pesuvahendiga välja ning ajaga hoopiski süvenevad. Higistamisvastased aktiivained ja kangasse imendunud rasu ning higi segunevad vee ja pesuvahendiga (eriti madalatel temperatuuridel pestes) ning just see keemiline reaktsioon tekitab kollaka värvuse ladestumise. Eriti kurb on aga, et iga pesukorraga muutub kangas üha kollasemaks ja jäigemaks.

Tänu NIVEA uuele tehnoloogiale ei saa määrdumist põhjustavad ained kinnituda kangakiududele, mistõttu on neid ka märksa kergem pesumasinas välja pesta. Uues kontseptsioonis on omavahel kombineeritud NIVEA õrn hoolitsus, 48 tundi kestev higistamisvastane kaitse ning vaevu tuntav lõhn. Kõik deodorandid on alkoholi- ja värvainetevabad ning nende nahale sobivus on dermatoloogiliselt tõestatud.

Valikus on neli naturaalse ning värske lõhnaga deodoranti naistele ja kaks meestele.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Hoolitsetud
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee