Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Luubi all on huuled

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Maarja Paalits
21.03.2007

Mitte alati ei ole sobilik šokeerida töökaaslasi kärtslillaks võõbatud huultega. Mitte alati ei soovi sa trennisaalis higistada hollywoodilikult glamuurse veripunase huulemeigiga. Ja mitte alati ei taha sa laupäevaõhtut sõpradega veini rüübates või mõnes šikis klubis tantsu vihtudes Barbie-roosa musisuuga mööda saata. Ent siiski sooviksid sa ju välja näha kaunis. Loomulik ja kaunis.

L’Oreali Color Riche Made For Me Natural nn nude- ehk alasti-toonid rõhutavad sinu loomulikku ilu, lisades tipunoodina veel pisut omapoolset sära ja vajalikku hooldust. Sarjas on kaheksa erinevat beeži, mis mängivad roosakamate, pruunikamate ja lillakamate varjundite vahel – ja seda ikka selleks, et iga naine leiaks enda jume, juuste ja iseloomuga sobiva ilupulga.

Kellele ja kuhu?

Kindlasti sobivad naturaalsed toonid ennekõike igapäevameigi juurde, siiski ei tohiks taolist värvigammat peljata ega põlu alla seada ka õhtuse ja väheke julgema meigi puhul: rõhutatud silmameigi juurde on loomulikku tooni huulepumat vaat et ainuõige valik.

Läbikumav ja loomulik meik ongi ennekõike sobilik algavaks kevad- ja suvehooajaks, mil värvivalik muutub tavapäraselt rõõmsameelsemaks ja kergemaks. Kui oled suutnud esimesed päikesekiired juba oma näolapile püüda, ei vajagi sa midagi enamat kui vaid pisut peitepulka või puudrit, natuke ripsmetušši võrgutava pilgu loomiseks, pintslitäit päikesepuudrit või põsepuna sarnade rõhutamiseks ning viimase lihvi andmiseks huultele nude-tooni huulepulka. Ja - vóila!

Lisaks vilunud ja staažikatele meigikummardajatele võiksid L’Oreali Color Riche Made For Me Natural loomulikes toonides huulepulkadega sõprust sobitada ka need naisterahvad, kelle kosmeetikakotis pole huulepulk just igapäevane külaline või kes alles tutvuvad meigimaailma lõputuna näivate võimalustega. Tagasihoidlike ja nahakarva toonidega on raske - kui mitte lausa võimatu - mööda panna. Samuti ei vaja nude-toonid veel sellist katrinsanglalikku käeosavust kui näiteks karmiinkarva huule maalimine ja on seetõttu suurepäraseks võimaluseks kätt harjutada kartmata, et tulemus meenutaks klouni.

Lõputuna näivad otsingud

Kes meist ei oleks läbinud Kolgata teed nimega leia-endale-õiget-tooni-huulepulk? Tihtilugu päädib see üritus pärast mitmetunnist proovimispalavikku mõnes kosmeetikapoes üksnes punakas määrdunud käeselgadega ja kipitavate huulte ning lootusetu käegalöömistundega.

L’Oreal on siinkohal sinu otsinguretki ideaalse huulepulgani pisut lihtsustanud: nimelt on arvesse võetud naiste juuksevärv ja tõsiasi, et blondide enda loomulik nahatoon on reeglina pisut heledam, punakate juuste omanikel esineb tihti vallatuid tedretäppe, eebenipuukarva juuksepahmaka omanikud võidavad tähelepanu aga just tänu jumekale nahale jne. Seetõttu ongi välja töötatud sobilikumad toonid nii blondide (toonid 233 ja 235), šatäänide (236 ja 237), brünettide (232 ja 241) kui ka kastanpruunide kiharate omanikele (231 ja 240). Siiski ei tasuks huulepulga valikul jälgida ainult oma juuste tooni, vaid ikka tervikut kui sellist. Niisiis jääbki soovida vaid nauditavat teekonda kaunite huulteni!

|
Hoolitsetud
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee