Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Femme.ee

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

06.09.2004

Femme on tasuta Internetiajakiri, mis on suunatud naistele, kuid huvitav lugeda ka meestel. Lugejani tuuakse päevakohased teemad ja artiklid, mis on kirjutatud oma ala asjatundjate poolt. Pakume kontraste, leidlikkust, kriitikat ja kiitust. Põhirõhk on meeldival keskkonnal, suurepärastel fotodel ja praktilistel artiklitel.

Femme on 2004. aastal alguse saanud üks esimesi veebiajakirju Eestis. Femme on kaasaegne internetiajakiri, mis pakub huvitavat lugemist ning tõstab lugeja teadlikkust, kajastades maailmas toimuvat.

TOIMETUS
femme@femme.ee

Kelly Kipper
Toimetaja

kelly@femme.ee
Hedviga Vei
Kaasautor (beebipuhkusel)

GSM: 50 69 692
hedviga@femme.ee
Maarja Paalits
Toimetaja

GSM: 52 24 289
maarja@femme.ee
Silvi Grigorjeva
Reklaami-ja Turundusjuht

GSM: 52 29 088
silvi@femme.ee
Riina Õun
Kaasautor

riina.un@gmail.com
Maru
Moekokk
maru@marudesign.tk
Kerli Kaasik
Kaasautor
Piret Sammel
Kaasautor
Ingra Küngas
Keeletoimetaja
ingra@femme.ee

Jürgen Joost
Fotograaf

jurgen@joost.ee
http://joost.ee

Kerly Ilves
Fotograaf

kerlyfoto@femme.ee
kerly.blogspot.com

Margus Amur
Tehniline toimetaja / Kujundaja

GSM: 56 298 960
margus@femme.ee

Jaana Juur
Fotograaf
jaana@femme.ee
www.jaanajuur.com


 

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad
Raamat: Responsive web design services india (1)

Femme
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee