Flirtic.ee - ja kaaslane leitud!

Kelly Kipper
24.11.2010

Sulge aken

Käivitunud on uus ja teistmoodi tutvumisportaal Flirtic.ee, mille eesmärgiks on leida lahedatele vallalistele inimestele sobivad kaaslased. Teistest sarnastest portaalidest eristab Flirticut see, et registreerujad ei pea vaeva nägema endale hea iseloomustuse kirjutamisega - veebilehekülg ise koostab kasutajale profiili, mis valmib läbi erinevate lõbusate testide tegemise.

Testides on igal vastusevariandil teatud kaal, mille põhjal arvestatakse protsentuaalne sobivus partneriga. Esimese sammuna tuleb läbida valikvastustega "Isiksuse test", kus selgub kasutaja üldine profiil: näiteks tuleb vastata küsimustele "Kas oled suitsetaja?", "Milline on su haridustase?", "Kas oled pigem realist või unistaja?", "Kas armastad toetuda plaanidele või hindad spontaansust?". Pärast valikute tegemist ilmuvad ekraanile kasutajad, kellega testi läbinul võib hea klapp olla.

Lisaks "Isiksuse testile" on võimalik täita teisigi lustakaid küsimustikke, näiteks "Milline suudleja sa oled?"; "Milline on su huumorimeel?"; "Sinu psühholoogiline vanus?" ja palju muud. Et hoida üleval põnevust, lisab Flirtic igal nädalal uue intrigeeriva testi.  

Nii et tsekake järgi: www.flirtic.ee

PS! Kuni novembri lõpuni Flirtic.ee-ga liitujate vahele loositakse välja kaks Solaris Kino kinekaarti!