Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Parem aus vanatüdruk (17)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Liisa Kaal
14.09.2009
Foto: sxc.hu

Vanatüdrukud on hea teema – alati on kõigil selle kohta midagi öelda. Kellelgi on ikka mõni tuttav "kibestunud vanatüdruk" või "tüüpiline vanatüdruk" vmt. Kui mõni tuttav on juba aastaid mehi vahetanud või pole neid isegi vahetanud, on vaid kaugelt jälginud, on lähedased kiired järeldusi tegema, et "hakkab kujunema depressiivne vanatüdruk, kes enda sappi välja pillub".

Need üksikud naised aga hakkavad siis tegema nägu, nagu neil oleks palju suhtekogemusi ning võib-olla ka lugusid välja mõtlema, ilustama, täiendama, et tuttavatele näidata, et nad pole mingid äpud. Tõde jääb tavaliselt tagaplaanile.

Vanatüdrukuks olemine on justkui häbiasi. Kui oled üksi (sealjuures ka tark, haritud, tore ja ilus), tekib lähedastel küsimus – mis küll lahti on? Miks tal ei ole kaaslast, mis tal ometi viga on?

Kui on tegemist moodsa üliaktiivse vanatüdrukuga, kelle õhtud ning nädalavahetused on üritusi-kohtumisi täis pikitud, jääb ka kõrvaltvaatajale mulje, et tüdruk on õnnelik ja rahul – tegevust ju jagub! Selge on aga see, et on leitud palju asendustegevust, mis paarisuhteharrastajaile võib kauge ja mõttetu näida. Kuid kas see ikka ongi nii halb?

Tüüpiline on arvamus, et vanatüdrukud on kontingent, kes mehi vihkavad, sest pole kunagi elus korralikult "saanud" ja ei tahagi, sest nad on frigiidsed ega soovi meest üldse. Mina usun aga, et need n-ö vanatüdrukud on ise omale sellise elu valinud - teadlikult. Sest  vanarahvatarkus "parem aus vanatüdruk kui kehva mehe naine" on ükskord ometi  võimutsema pääsenud.

Tsiteerides oma tuttavat "vanatüdrukut": "Meest mehe pärast pole mõtet ka pidada." See tähendab, et ei lepita pooliku variandiga. Ei lepita kehva mehega. Ei tehta mööndusi. Ei alandata ennast ning oma veendumusi vaid seepärast, et mees oleks olemas. Kui pole head meest võtta, ei hakata ka kehvaga jändama. Ei raisata ennast näiteks teise naise mehele, vanale, kuid rikkale mehele või muul moel lootusetule kandidaadile. Ei lasta teha endale last mõnel suvalisel jorsil. Ei tõmmata ringi, et aga elu eest (seksuaal)kogemusi saada. Parem auga vanatüdruk kui häbiga naine – ütles vanasõna sellise naise kohta.

Kallid vanatüdrukud. Jagage oma kogemusi, palun. Miks te olete üksi? Samuti huvitaks nende naiste kogemus, kes on paarisuhtes "mööndustega" – st,  on küll mees, aga tulevikku suhtel ei näe – on mees mehe pärast. Rääkige, mis on parem – kas olla aus vanatüdruk või kehva mehe naine?

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad
Rataste joondamine hea hinnaga (0)

Loe kommentaare (17)

Aktiivne
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee