Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Kes tahab olla Sulo naine? (12)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Liisa Kaal
27.07.2009
Foto: Scanpix

Esmalt siiras vabandus kõigi Femme lugejate ees, et teid sopaskandaali tirin. Ma ei hakka õigustama, kuidas mu kätte Kroonika sattus või miks kõike seda saasta nii hinge võtsin – mõnikord lihtsalt juhtuvad sellised asjad.

Sulo Sossi klubis "Tean Sul Meeldib" presentatsioonil

Kroonika kirjutas mõni aeg tagasi pealoo laulja Sulo Tintsest. Lugu algas nii: "Menulaulik Sulo Tintse on üks neid väheseid õnneseeni, kes on pärast kõrvalehüpet suutnud oma abielu säilitada. Sulo suhte jätkumise tagas teineteisemõistmine, hea seks ja  muidugi – armastus!"

Lugu ise on ääretult piinlik. Ebamugav oli lugeda, kuidas lauljahakatis rääkis kõrvalhüppest, oma naisest, naise andestamisest ja mehe enda järeldustest. Häbi hakkas. Allpool Femme lugejaile mõned mõtted, millepärast ma saatuslikku ajakirjanumbrit enam avada ei saa.

Mida ometi tunneb Sulo naine (ja/või ülejäänud perekond)? Räägitakse ju temast – kuigi võib jääda mulje, et teemaks on Sulo elu. Kuidas Sulo kõrvalt pani, kuidas paar riius oli, kuidas naine andestas ja vana patukoti jälle tagasi võttis ja nüüd kaunilt Kroonika esikaanel Sulo kaenlas naeratab.
 
Sulo räägib avameelselt, kuidas mees on jahtijaks loodud ning kuidas ta peab ennast ikka pidevalt korrale kutsuma, et mitte taas libastuda. Ta räägib, kuidas sai oma sarved maha joostud ja kuidas nüüd ikka niiii õnnelik jälle oma naise kaisus olles on.  "Ja eks ma olen omad järeldused asjadest teinud ja üritan end ikka kontrollida. Mis seal ikka, tuleb lihtsalt till püksis hoida ja ei tohi igale poole vahtida, kus midagi liigub. Väga lihtne reegel  – tuleb olla meelekindel."

Järgmisel päeval pärast Kroonika ilmumist saabub väljaande online'isse uus uudis Sulost. "Kuigi Sulo on üks nendest õnnelikest meestest, kes on pärast kõrvalhüpet oma naise käest andeks saanud ning taas õnnelikku pereelu elab, jätkub tal meenutusi metsikutest fännidest küllaga."

Sellel, jahumisel Sulo ja tema naise ümber, ei näi lõppu tulevat. Mul on juba haiglane huvi – mida veel? Kas võetakse äkki tsitaat ka naiselt? Aga ei, seda kahjuks ei tule. Pole ju tegemist päris ajakirjandusega, kus kõikidele osalejatele sõna antaks. See selleks.

Pealkiri  "Suhte hoiab turvalisena hea seks!" tekitab esmalt segadust: kas Sulo ei saa naiselt head seksi? Kas seepärast oli/d kõrvalhüpe/kõrvalhüpped? Pärast loo lugemist ning Sulo alandlikku "õppisin oma lollustest" triaadi tekib aga tunne, et oi, hoopis Sulo naine on vist hirmus seksilõvi, miks muidu Sulo ta juurde ikka tagasi läks. Kes on see naine, kes lubab endast niimoodi kirjutada? Missugune ta küll on? Mida Sulos nii head on, et niisugust laimu taluda?

Ning viimaks: Sulo ei mõju siiralt. Tema patukahetsus on võlts ning ei ole veenev. Kirjeldatud "õppetund" (olen nüüd targem, enam ei tee) on samuti ebaveenev. Mina teda ei usu. Minu küsimused on järgmised. Kes tahaks olla või on Sulo (või Sulo-suguse) naine? Missugune naine ja mille nimel on selliseks häbiks ja alanduseks valmis ning võimeline? Mis on need mööndused, mis sellist lugu pehmendavad? Miks oli naine nõus poseerima? Miks oli ta nõus loo avaldamisega? Ma ei saagi aru, kas lollim on Sulo või ta naine…

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad
Rataste joondamine hea hinnaga (0)

Loe kommentaare (12)

Aktiivne
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee