Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Minge välismaale mehele! (2)

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Liisa Kaal
20.02.2007

Hakkasin ükspäev mõtlema, miks on minu tutvusringkonnas nii palju vabu ja vallalisi naisi – nende hulgas palju ka selliseid, kellel ei mäleta püsivamat suhet üldse ammust ajast olevatki! Küsimus ei ole tõenäoliselt asjaolus, et nad on antud olukorra teadlikult valinud. Ses mõttes teadlikult, et neil on olnud imehäid pakkumisi meestelt, nad on olnud väga armunud, kuid nemad põhimõtteliselt ei taha kellagagi koos olla. Vaevalt on see nii. Pigem ikka nii, et neil on olnud küll lühemaid suhteid, kuid meest, kellega oma elu jagada, pole nad veel leidnud. Ise kõik vanuses 20 ja mõni aasta peale. Miks küll?

Hirmuga meenus tõsiasi, et Eestis olevat täiseas mehi oluliselt vähem kui samas vanuses naisi. Hirmuga meenus, et vangimajades istub Eestis umbes kuus korda rohkem mehi kui naisi (kui eksin siinkohal pisut arvuga, andke andeks). Hirmuga meenus, et paljud mehed on homod (tõenäoliselt siiski rohkem kui naised). Hirmuga meenus seegi, et meie ühiskonnas on suhteliselt okei olla vanapoiss, kuid täiesti ebarentaabel ja -normaalne olla vanatüdruk. Hüüataks lausa retooriliselt: mis meist saab, naised?!

No tegelikult: ma olen juba teid, vallalisi, reetnud. Mul on enda jaoks kaks väga head lahendust, mida soostun jagama, et ka teie võiksite valikuvõimalusi kaaluda. Esiteks leidsin omale väga toreda soome mehe. Kõik on super. "Asi" on aga selles, et minu arvamus välismaa meestest, suhetest välismaalastega, on enam kui skeptiline. Kui viitsid, vaata mu artiklit "Armastus = harjumus?"; seal ma neid põgusalt ka kirjeldasin.

Vaevalt olin saanud mainitud loo kirja ning endalegi oma seisukohad selgitatud (et minu jaoks jäävad kultuuri- ja keeleerinevused ületamatuks takistuseks), kui leidsin endale soomlase, kellega olen saavutanud sellise kontakti, millist pole ühegi eesti mehega varem leidnud. Irooniline, mis?

Skeptiline olen siiski siiani. Minu meelest ei ole hetkeseisuga ei minust Soome minejat ega temast siia tulijat. Hetkel tundub perspektiivitu suhe (mis ei tähenda, et ma ei naudiks seda – vastupidi, see on mu elu põnevaim suhe!), kuid siiski: kui mul peaks käima peas see "plõks", et enam ei saa kuidagi elada meheta, lasteta, turvalise koduühiskonnata, siis oleks mul pisut pingutades võrdne partner olemas.

Siinkohal sooviksin välja hõigata: vabad ja seiklushimulised eesti naised, minge välismaale mehele, jätate meile, patriootidele, siis ka ehk korralikke testosterooni täis kehi, kellele saaks päitseid pähe riputada!

Teine lahendus, mille suutsin enda jaoks välja mõelda, on vähem seikluslik, kuid turvalisem. Mul on juba mõnda aega üks austaja. Abielumees, keskeas, üliheal majanduslikul järjel. Oleme temaga ka sellest probleemist (et eesti naistele pole piisavalt mehi) rääkinud. Ning jõudsime järeldusele, et kui temasugused mehed, kellele ei valmistaks probleemi mitme naise ja kõikide nende laste ülalpidamine, võtaksid asja tõsiselt käsile, ei oleks meil iibega mingisugust probleemi. Ei oleks meil ka nii palju vanatüdrukuid, küll aga lastega ning majanduslikult kindlustatud naisi. Minu meelest oleks see neile meestele suurepäraselt altruistlik investeering. Majanduslikus mõttes tõenäoliselt küll täiesti mahavisatud raha, kuid enesetunne, kangelaslikkus ning nostalgilised tunded maksavad ka midagi.

Niisiis – kui ühel päeval peaks minu bioloogiline kell tiksuma talumatult kõvasti ning nõudma minu organismilt viljastatud olekut, ning mul ei oleks parsjagu turvalist, kindlat ning usaldusväärset püsisuhet kuskilt võtta, oleks lahendus sünnitada miljonärile pärijake. Nii äärmuslikult pragmaatiline, küüniline ning ebaromantiline kui see teile ka tundub, annab see mõte mulle hingerahu.

Muidugi ei jätku kõigile miljonäre. Muidugi ei taha kõik minna välispajukile, kuid mõelge teiegi, teised eesti naised, reaalsete lahenduste peale. Ärge elage lõputus uimas: küll tuleb ka minu prints, ma vaid ootan. Ärge müüge end odavalt (poolpaljaste vaevalt keha katvate hilpudega ringi lipates ning ükskõik kellega voodisse ronides). Ärge jääge lootma vaid saatusele. Sepistage see ise!

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Loe kommentaare (2)

Aktiivne
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee