Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

"Inimloomaaed" avab uksed

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

femme.ee
23.05.2013

Sel reedel, 24. mail kell 18.00 kulmineerub kinos Sõprus erinevaid loomevaldkondi ühendav heategevuslik sotsiaalprojekt „Inimloomaaed“, mille eesmärgiks on teavitada ühiskonda prostitutsiooni kui ärimudeli olemaolust ja sellega seonduvatest probleemidest tänases Eestis. Ilma, et üritaksime maailma päästa, pöörame seekord pilgud inimestele enda ümber ja räägime valehäbi tundmata prostitutsiooni müütidest ja tegelikkusest.

Kes meist poleks kuulnud ilusat muinasjuttu prostitutsioonist kui hästi tasuvast ja glamuursest elukutsest. Tööst, mis toob leiva lauale, maksab kinni luksusliku elustiili ning pakub lisaboonusena veel ka naudingut. Ahvatlev, kas pole? Prostitutsiooni reaalsus jutustab meile aga hoopis vastupidist lugu, kus peategelased on nõus seksima mitte üksnes raha, vaid ka kilekotitäie toidu ja uue narkodoosi eest. See on maailm, kus miski pole tabu. Olgu siinkohal mainitud, et mitte ükski Eesti Vabariigi seadus ei takista 14-aastaselt noorukilt seksi ostmist, prostitutsiooni kaasatute seas on ka invaliide ning briljantkeede asemel sätendavad taamal pigem halvenenud reproduktiivtervis ja lootusetus.
 
Reedeõhtune „Inimloomaaed“ heidab põgusa pilgu looja loomaaeda. Läbiviidava seminari aruteluringis kohtuvad mõtete vahetamiseks Sotsiaalministeeriumi nõunik Katri Eespere, prostitutsiooni kaasatud naiste rehabilitatsioonikeskuse Atoll esindaja Roman Krõlov ning Politsei- ja Piirivalveameti Põhja prefektuuri organiseeritud- ja raskete kuritegude talituse juhtivuurija Ardo Ranne. Debatti „Prostitutsioon kui ärimudel Eestis“ aitab kordineerida Eesti Väitlusselts ning meie produtsent Helina Pukk langetab katteloori nädalapäevi kestnud sotsiaalmeediaeksperimendilt. Seminariõhtu lõpetab tasuta filmiseanss „Hoorade hiilgus“ ning interaktiivne performance „Pop-up bordell“ kino Sõprus esisel väljakul.

Heategevusliku sotsiaalprojekti korraldajateks on Eesti Muusika- ka Teatriakadeemia ning Eesti Kunstiakadeemia, kes osalevad üliõpilaste ettevõtlusoskuste parandamisele suunatud projektis  "Access" (Kesk-Läänemere INTERREG IV A programm).

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Aktiivne
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee