Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Birgit Varjun, Tanja Mihhailova ja Uku Suviste võitlevad teksades rinnavähi vastu!

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

femme.ee
30.05.2012

31. mail toimub Venus Clubis Eesti Vähiliidu ja Femme kampaania "Teksades rinnavähi rastu" suur tuluõhtu.  Heategevuslikul kontserdil astub Tina Turneri tribuudiga peasinejana üles kampaania patroon Birgit Varjun. Särtsaka Tanja Mihhailova esituses kõlavad Madonna lood ning Uku Suviste toob lavale oma versioonid Michael Jacksoni surematutest hittidest.

Kampaaniaga kutsub Eesti Vähiliit üles kõiki mai viimasel neljapäeval rõivastuma teksadesse ning kandma rinnas roosat linti. "Aktsiooni eesmärk on suurendada naiste ja meeste  teadlikust  rinnavähist ning koguda raha  rinnavähi ennetustegevuseks.  Roosa lint on lootuse sümbol. Ühtse rõivastuse eesmärgiks on aga näidata, et hoolid algatatud kampaaniast, oma lähedastest ja neist, kes põevad rinnavähki," selgitas kampaania patroon Birgit Varjun.

Tuluõhtul toimub veel palju muudki põnevat, muuhulgas demostreerivad saatesarja "Eesti Tippmodell" tüdrukud  G-Star RAW kevad-suvist kollektsiooni, moelaval näidatakse ka  Richbeth re-use teksakollektsioon ning erilise etendusega üllatab Itaalia teksabränd MET, lisaks suur pesushow. Terve õhtu keerleb õnneratas, kus iga loos võidab ning üks sajast võtmest avab õnnelaeka, milles peidus väärikas auhind. Õhtut juhib Tauri Tallermaa.

Kel vähegi võimalik, tasub kohale tulla ägedates tunnitud teksades, sest kõige vingemalt tuunitud teksades külaline saab premeeritud tuliuue Samsung La’Fleur nutitelefoniga.

Tuluõhtu toimub kella 20.00-23.00 ning uksel tuleb 10 euro eest lunastada sissepääs. Pilet sisaldab väga head kontserti, palju head meelelahutust ja tervituseks rabarberimojitot.

Birgit Varjunil valmis kampaania jaoks ka spetsiaalne lugu "Uus algus", lugu on võimalik alla laadida portaalist www.muusika24.ee, loo hind on 95 senti ja kogu tulu läheb Eesti Vähiliidule rinnavähi ennetustegevuseks ja alaliitude toetuseks. Kontserdil tuleb aga lugu esmaettekandele just 31. mail.

Vaata tuluõhtu kutset siit.

Aktiivne
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee