Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Kanname kleiti!

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Ilutoimetus
16.05.2012

2010. aastal püüdis grupp aktiivseid Facebooki kasutajaid algatada mujal maailmas tuntud ja armastatud traditsiooni ka Eestis, kuulutades 1. juuni Kanna Kleiti Päevaks (Wear a Dress Day). Femme vaimustus toona suurepärasest ideest ja kutsub ka tänavu 1. juunil kõiki naisi kleiti kandma lootuses, et aktsioonist saab alguse pikaajaline ja armastatud traditsioon.

Kleidikandmise päeval ei ole taga suurt sügav-filosoofilist teooriat, kuid miks peakski? Kleidid on ju lihtsalt nii ilusad ja naiselikud ning kui keegi paluks nende kandmise poolt hääletamiseks käe tõsta, lehvitaks Femme – ja tõenäoliselt ka kõik meesterahvad - kibekiirelt suisa kaht.

Kleidikandmise päev on lisaks silmailu pakkumisele ka rahakotisõbralik: kindlasti on igaühel kapis vähemalt üks kandmiskõlbulik kleit, mis vajadusel kerge vaevaga trendikaks muuta.

Kanna ise ja meelita ka oma sõbrannad, ema, õed ja vanaema kandma 1. juunil kleiti. Tee kindlasti ka endast oma imelises kleidis pilti. Pilt lae hiljemalt 1. juuni südaööks üles Femme Facebooki lehele. Kõigi kaunite postitajate vahel loosime 2. juunil kell 13.13 välja kauneima kleidikandja. Võitjat premeeritakse 100 eurose Viru Keskuse kinkekaardiga. Suurepärane võimalus uueks imeilusaks suvekleidiks, kas pole?

Pildi oma kaunist kleidist saad postitada  siia.

1. juunil õhtul alates kell 19.00 on kõik kleidikandjad oodatud Number 9 Terrassile väikesele dringile ja head meelelahutust nautima!

Esimest 150 kleidikandjat tervitab Havana Club ning magusa ampsuga üllatab peakokk Pierre Mathon. Väärt muusikaelamuse pakuvad lauljatar Eva Vaino, trompetist Tanel Kuusk ja DJ Widenski. Sissepääs tasuta! Pidu jätkub klubis Bon Bon. Kõigile soovijaile tasuta pääsmed!

Sõbrannad kokku, kleidid selga ning mõnus õhtu võib alata!

Loe ka: 12 vihjet kleidi leidmiseks
Ajalukku kantud kleidid
Üks kleit ja palju aksessuaare

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad
Hiit Treening (0)

Aktiivne
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee