Suite Lounge vallatu avapidu

Ilutoimetus
17.09.2012
Foto: Maksim Toome

Sulge aken

Suite Lounge avas sel reedel, 14. septembril uue hooaja uhke avapeoga.

Avapeo tegi eriliseks vallatu pesupood Ulakas Kaunitar: näitamisele tuli Kriss Soonik Loungerie sügistalv 2012/2013 kollektsioon "Jäämurdja" ja illustraator Merilin Andre seksikate trükistega bodyd ning korsetid.

Vaata pesushowd

Ava galerii, klikates fotol!

Uudse kontseptsiooniga kaupluse eesmärk on naiste seksuaalsus „kapist“ välja tuua ning avada erootilise pesu ja aksessuaaride kauplus kaubanduskeskuses. Poest leiab naine kõik, mida vaja, et tunda end ilusa ja seksikana: pesu, sukad, korsetid, aksessuaarid, erootilised kostüümid ja stiilsed mänguasjad ning lisaks temaatilised üritused, koolitused ja stilistiteenused, millest on abi enesekindluse ja -teadlikkuse tõstmisel. Poe olulisemad brändid on Kriss Soonik Loungerie ja illustraator Merilin Andre rõivad.

Kriss Soonik muudab oma uue sügistalvise kollektsiooniga kõik naised taas kord supernaisteks, pakkudes mängulisust ja sensuaalsust sukahoidjate, veluurist hommikumantlite ning pitsist pluusidega, mida ei pea kandma ainult pesuna. Uus kollektsioon on saanud inspiratsiooni naissõdalastest ja värvigammalt leiab nii musta kui ka tumesinist, mida on miksitud Kriss Sooniku kaunite kassilogoga kuldsete aktsentnööpidega.

Ulaka Kaunitari teine lemmik tootegrupp on illustraator Merilin Andre trükitud korsetid, bodyd ja pluusid. Merilini joonistustes mängivad ürgsed kired, šamaanlikud rütmid, naiselik figuur ja nõiduslikkus. Need on võrgutavad müstilised taiesed, mis naelutavad pilgu ning imevad enda lummusesse.

Vaata avamispeo melu ja külisi allolevast galeriist

Ava galerii, klikates fotol!

Suite Tallinn asub Tallinna vanalinnas Schlössle hotellis aadressil Pühavaimu 13/15.