Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Ülemaailmne alasti rattasõit

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Riina Õun
09.06.2010
Foto: Photobucket

Hiljuti on Tallinnas toimunud erinevaid sportlikke ettevõtmisi: stilettojooks, kontorirottide võidujooks jpm. 12. juunil on aga tulemas ülemaailmne alasti rattasõit, mis samuti võiks leida oma tee Eesti linnade tänavatele.

Üritus toimub sel aastal juba 7. korda ja enam kui viiekümnes linnas üle kogu maailma, saavutades Londonis oma suurimad mõõtmed. Eelmisel aastal võttis Londonis alasti rattasõidust osa 1200 inimest. Liituma ning end nii alasti koorima, kui ta end mugavalt tunneb, on oodatud igaüks. Soovi korral võib keha kaunistada maalingute või kirjutatud loosungitega. Üritus toimub iga ilmaga.

Lisaks ratturitele on oodatud ka rulluisutajad ning veeremisvahendi puudumisel on võimalik seda kohapealt laenutada. Londonis on kohtumispaigaks laupäeval, 12. juunil kella kolmest pärastlõunal Hyde Park. Stardipauk kõlab kell 15.30. Sõidu pikkuseks on 11 km, kulgedes Hyde Parkist Londoni Towerini. Ehkki üllatavalt pole avalikes kohtades alasti viibimine Suurbritannias seadusevastane, paluvad korraldajad osalejatel siiski enne ja pärast sõitu riided seljas hoida ning mitte lahti riietuda enne kolme päeval, et mitte rikkuda positiivset suhet Kuninglike Parkide juhtkonnaga. Tõenäoliselt leiab aset ka sõidujärgseid üritusi, kuid korraldajad panevad osalejatele südamele riietuda koheselt pärast sõidu lõppemist.

Ülemaailmse alasti rattasõidu eesmärgiks on protestida ülemaailmse bensiinisõltuvuse vastu, ohjeldada autokultust, saada ratturitele tõelised õigused ning demonstreerida nende haavatavust linnatänavatel ja pühitseda keha vabadust. Ratturid esitavad protestiga ka oma nõudmised: saada ratturitele ohutud tänavad ning ainult ratturitele mõeldud tsoonid linnas, eraldi kahesuunalised rattateed ning keelata ära autoreklaamid.

Mis muud kui riided seljast ja ratta selga!

Prussakovide rattaühing võiks järgmiseks aastaks Eestiski sarnase päeva võimudelt välja võidelda ja taolise ürituse korraldada, et kõik julged saaksid üheskoos end paljaks koorida ja rattaga sõites oma loodussõbralikku suhtumist näidata!

Järgmisel nädalal kajastame Londoni üritust koos piltidega.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Aktiivne
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee