Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Üheskoos omaette

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Riina Õun, Austraalia
13.04.2010
Foto: NGV Photographic Services

1. oktoobrist 18. aprillini on Melbourne’is Victoria Rahvusgalerii Ian Potteri Keskuses avatud näitus "Together Alone" ("Üheskoos omaette"). Näitus käsitleb Austraalia ja Uus-Meremaa moedisainerite loomingut tõestades, et need kaks maad jagavad sama moetasandit. Nende riikide muust maailmast eraldatuses on olulist rolli etendanud ookean, mis on seadnud oma tingimused moe arengule Austraalias ja Uus-Meremaal.

Geograafiliselt isoleeritud piirkond on tuntud oma erilise ja originaalse moele lähenemise poolest. Näitus toob välja kaheksa olulise Austraalia ja Uus-Meremaa moelooja viimase kümnendi tööd, püüdes uurida rahutukstegevaid inspiratsiooniallikaid, mis peituvad disainerite tööde südameis.

Näitusel esindatud moeloojatest ning nende töödest

Akira
Jaapani päritolu Akira Isogawa on Austraalia moemaastikul tegutsenud juba aastast 1993. Akira on tuntud koostöö poolest erinevate kunstiliikide meistritega ning tema eesmärgiks on leida balanss kunstiteose ja samas kantavate riiete vahel.

Akira

Doris De Pont
Doris on kuulus käsitsitrükitud kangaste kasutamise poolest. Loominguks on ta inspiratsiooni ammutanud varasematest kultuuriantropoloogia õpingutest. Talle meeldib uurida Uus-Meremaale iseloomulikku kultuuri ning euroopalikku mõju sellele.

Doris De Pont

MaterialByProduct
See Melbourne’i moebränd üritab vähendada rõivatööstusele omast jääkide tootmist, kasutades jätkusuutlikult oma riiete tootmiseks kangajääke ning pakkudes võimalusi, muutmaks vanad riided uuteks.

MaterialByProduct

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Aktiivne
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee