Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Pühapäevane BrunchBazar

Saada sõbrale Prindi Teade toimetajale

Gerli Liivamägi, Pariis
09.03.2010
Foto: Gerli Liivamägi

Juba teist korda toimus möödunud pühapäeval, seega kuu esimesel pühapäeval Pariisi südames trendikas pühapäevalõunane brunch (www.brunchbazar.com), kus sai ökosõbralikke suupisteid ja soovi korral ka korralikult kõhu täis ning endale riidekappi kõige moekamaid ja põnevamaid vintage-riideid ning –aksessuaare soetada. Kui aga sooviks pole midagi soetada, on BrunchBazar kohe kindlasti õige koht, kus lihtsalt oma pühapäev sisustada.

Üritus toimus alles teist korda, kuid juba oli ukse taga pikk järjekord ning tuli oodata, enne kui oma silmaga sisse imebasaari kaema lasti. Pariisis ei toimu selliseid üritusi just sageli ning kui siis ettevõtmine käima lükatakse, uudishimulikest juba puudust ei tule. Külastajatele tähendab see järjekorras seismist ja rahvamasse.

Ava galerii klikates pildil!

Brunch oli tõesti trendikas, kohal olid ka mõned olulised Pariisi VIPid. Rahva hulgas või liikumas näha kurikuulsat räpparit Joeystarri, meelepäraseid vintage-esemeid otsis trendikaima poe Colette’i pressitüdruk Lubna Playoust, omanimelisi T-särke pakkus huvilistele igale poole jõudev Cobra Snake, kellel on hetkel Colette’is ka oma tööd eksponeerimisel. Ja muidugi oli kohal basaari korraldaja ja eestvedaja Nadège Winter, kes tuntud kui Pariisis üks trendikamaid  tegelasi, ise küll titeootel, kuid täis energiat.

Suunitlus oli kõigile, meeles olid peetud nii emad, isad kui ka lapsed. Ühes nurgas oli laste mänguplats ja kohal ka ökoloogilisi tooteid pakkuvad kauplejad, kes tegelevad üksnes ökoloogiliste lastetoodetega. Kui ruumis ringi vaadata, nägi seal tõepoolest trendikaid enamjaolt kolmekümnendates isasid-emasid oma beebidele või juba suurematele jõnglastele tegevust otsimas, samas ise moekat kaupa uurides.

Lisaks lastele oli platsis ka hulk kudujad. Nimelt on tegemist kudumisettevõtmisega Wool and the Gang, mis teeb koostööd trendipoe Colette’iga. Rahvast puupüsti täis ruumis kudusid huvilised värvilistest lõngadest moodsaid esemeid, põhiliselt jäid silma sallid.

Ja loomulikult ei puudunud ka kaasahaarav muusika, mis kauplejaid ja ostjaid mõnusalt ühendas. Kaasatud oli ka kollektiiv I Could Never Be A Dancer ning külastajail avanes suurepärane võimalus võtta tantsutunde grupi koreograafidelt. Kui tantsuhuvi puudus, võis soovi korral osaleda savivoolimise workshopis või valmistada Scoubidoud (vt galeriist).

Kui pühapäev tundub pikk ja igav, tasub BrunchBazarilt läbi astuda ja oma päev meelepärasega sisustada. Tegevust jätkub ja elu keeb nii sees kui väljas - isegi jahedas Pariisi varakevades olid väljas ökoloogilisi creppe pakkuvad koogimeistrid.

|
Teade toimetajale
Vestle foorumis
Populaarseimad vestlusteemad


Aktiivne
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee