Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Camyland

Poste 11
Lk: <<>>

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

A, 30.12.2009 00:53 

käisin alles hiljuti Camylandi kaupluses Tartus ja enamik riietest olid täiesti kohutavad! Olen ise moekunsti tudeng ja ausalt öeldes nii halvasti ja lohakalt õmmeldud asjade eest mina nii palju raha ei julgeks küsida, veel enamgi oma nime sinna peale panna! otse loomulikult oli ka igati ilusaid ja korralikult tehtud asju, kuid juba poe maine hoidmise nimel võis need kaltsud sealt küll ära korjata! vabandan, kui kedagi solvasin nüüd.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

laura, 30.12.2009 18:28 

kallis kodanik. kunst ja ilu on piirideta. moedisain ei eelda tingimata korralikku viimistlust, idee on oluline.

1 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

A, 31.12.2009 01:02 

ainult puhas idee on oluline tõepoolest sel juhul, kui disaineri looming on mõeldud vaid moelavale või fotosessioonile. müügiks ja kliendile kandmiseks eeldatakse siiski, et toode on tehtud korralikult ja kvaliteetselt. kui loeks vaid idee võiks ka õmbleja teile järgmine kord midagi, kuidagi kokku traageldada ja teipida ning väita, et idee on ju õige! selga seda keegi ju ei paneks, veel vähem maksaks selle eest 1000+ krooni.
minu jutu mõte on igatahes selline, et kui kunstnikul endal puudub oma loomingu suhtes enesekriitika, siis võiks ju vähemalt pood öelda, et pead veel harjutama ja õppima ning siis uuesti proovima. pealegi kui õmmelda tõesti ei oska, ega taha, on oma ideede elluviimiseks alati ka õmbleja võimalik otsida.

sosin, 05.01.2010 13:13 

Mõeldes Chaneli sõnadele ja parafraseerides neid: Moedisain pole see, mis jääbki vaid lavadele. Moedisain on vaid siis see õige, kui see tänavatele jõuab.

Ehk. Olen üldiselt nõus A-ga.

Aga lisaks - kui juba viitsisid geeniuseks hakata ja ideid pilduma hakata, ole hea, viitsi need ka realiseerida 100% meisterlikkusega. Praak seda pole, viimistlematus seda pole - ja ei maksa pugeda "idee" taha peitu.

laura, 08.01.2010 23:46 

tead, ma ise ka ennis kritiseerisin teiste loomingu tehnilist kvaliteeti kuna ise teen kvaliteetset disaini. olen ka omale asju valides terava pilguga. Aga elu on õpetanud et turg vajab kõike. Mul oleks rõõm teiega lähemalt tutvuda. Tunnen puudust oma eriala inimestega suhtlemisest. kui pole probleem, paluksin teie kontakte...
aitäh.
laura@chilleden.eu

K., 26.01.2010 01:53 

mmm. kõik on õige, kui asi läheb müüki siis võiks ka kvaliteetne olla aga samas on iga kunstniku ise oma häbi või mitte häbi oma toodet koledasti esitleda, no ega ei pea ennustama et kaugele nii ei jõua :)

aga camylandi hinnale paneb suure põntsu nende kõrge protsent, mis nad hinnale juurde panevad. sellest on muidugi kahju. :(

S., 26.01.2010 10:24 

Poe idee oleks justkui propageerida noori (alustavaid) disainereid, kuid hinna-kvaliteedi suhe varjutab antud ülla missiooni. Kui nimetada ennast nooreks disaineriks, siis peab selle taga peituma ka teatud kvaliteet. Muidu võib iga teine, kes suudab riideeseme kuidagi kokku traageldada, end nooreks ja lootustandvaks disaineriks nimetada. Üldjoontes pidin kahjuks selles toredas algatuses pettuma.

*, 03.03.2010 23:45 

alguses viisin sinna, kuid nüüd protsent tõesti liiga kõrge. ei saa ju enda loomingu eest kopikaid küsida, arvestades materjali, aja jms kulu, et hind ostetav tuleks. kahju! teen ilusaid asju ja tahaks neid müüa, kuid sellise juurdehindlusega ei vea välja ma kardan.

=), 17.05.2010 19:31 

Kui suurest juurdehindlusest me räägime? 80%...100%? Alates 60% on täiesti normaalne (+20% käibemaks) sest tegemist on siiski kesklinnas tegutseva jaemüügikauplusega, kus ruumide rent ja müüja palk vältimatud on. Disain ei peagi olema teab mis odav. Kes oskab seda hinnata, ei koonerda ka kopikate pealt. Vaatasin kõrvarõngaid, mis tunduvad ülemäära odavad ja just hinna poolest. Näha on, et inimene on nii palju nikerdamisega vaeva näinud, aga kui pood veel vähemalt pool otsa paneb, mis siis sellest soodsast hinnast järele jääb, mis siis valmistajale jääb?

kriitik, 05.08.2010 13:35 

Kah pigem negatiivse poolne kogemus nendega, olen viinud oma kaupa, kuid müügi kohta puudub igasugune tagasiside.Kui selgub, et kaup müüdud,siis jälle oota raha suht pikalt.
Soovitaks korrektsemat käitumist.

muyang, 07.04.2014 05:52 

Dear friends,
We come from China
We provide all styles of clothes such as: sexy lingerie, swimwear, dresses, sexy corset, Christmas costume, sexy leather series
link: www.charm-lover.com

Poste 11
Lk: <<>>
Foorum
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee