Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

läätsed

Poste 24
Lk: <<1  | 2  | >>

mina, 25.05.2007 17:07

tahaks teada läätsete kohta, et mis on nende plusid ja mis on nende miinused.. ise tahaks pruune läätseid (mul rohelised silmad). andke nõu, soovitage.. aitäh:)

11 inimest 18st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

K, 27.05.2007 01:17 

Minul ka on rohelised silmad ja pruunid läätsed. täitsa rahul on. pluss on see et suvel autoga sõites ja muidu saad kanda päikseprille (mul muidu tavalised prillid ka) ja trenni tehes on hea kanda. jama on see,et võivad oll peas ainult 8 tundi ja 1 päev nädalas võiks läätsevaba olla. alguses silmad natuke kuivasid ka. aga muidu on täitsa mugavad :)

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

3 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Egle, 27.05.2007 11:32 

Kasutan läätsi umbes kolmveerand aastat, midagi mugavamat on raske välja mõelda. Hommikul silma ja õhtul silmast ära. esimesed korrad kasutada on natuke võõras aga harjub ära umbes kahe nädalaga. Soovitan pigem kuuajalisi läätsi kui poole aastasi. Lühiajalisemad on olemuselt pehmemad ja tunduvad silmasõbralikumad. Vahva see et saab samal ajal ka poppe päikseprille kanda :). Küll pean tunnistama, et pärast läätsede igapäevast kandmist tunnen, et silmade olukord on veidi halveks läinud, ja see vist sellest et tänu läätsede sagedasele kasutamisele on silmad lihtsalt laisaks muutunud.

8 inimest 8st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kaisa Luisa, 27.05.2007 13:06 

Olen samuti pruunide läätsede tõeline fänn. Esialgu kasutasin läbipaistvaid läätsi, kuid eksperimendi korras proovisin ka pruune ning tõesti - armusin neisse! Nagu eelpool juba mainitud, tasub kindlasti pigem valida kuu ajased läätsed. Enne pruunide läätsede tellimist peaks neid kindlasti silmaarsti juures proovima, sest pruune läätsesid on kahte tooni: heledamad, mis jätavad kergelt ''orava-silma'' efekti ning tumepruunid. Minu enda silmad on hallikas-sinised, kuid tumepruunid läätsed on silmas poole ilusamad kui heledamat tooni pruunid. Igapäevase silma-silmastära protseduuriga peab küll veidi harjuma, kuid läätsed on tõepoolest mugavad ja võimaldavad teha palju rohkemat, kui prillid. Julget pealehakkamist!

1 inimest 4st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Triin, 27.05.2007 14:25 

Nõustun kõigega, mis eespool öeldud. Väga kiiresti harjub ära ja kõik on super!:)

3 inimest 4st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Grete, 28.05.2007 14:54 

hmmm....olen neid kandunud u. aasta....pluss on see et väga mugavad jne jne jne. AGA MIINUS on minu arust see et mõnikord hõõrud silma siis hakkavad torkima või on ebamugavalt silmas, siis on hästi paha olla. Aga need on ainult üksikud korrad:) muidu kõik hästi(Y)

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

mina, 28.05.2007 16:56 

aitäh teile kõigile:) aga mul on muidu tavalised prillid ja et kas neid pruune nägemisläätseid(vms) saab ka osta?

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kerli, 29.05.2007 08:08 

Mul on pruunid silmad ja eelmine suvi kandsin tumerohelisi läätsi, pruunide silmade tooni on raske muuta aga tumeroheline mõjust hästi..
Mul oli esimene päev ebamugav, aga edasi oli juba täiesti okei, neid ei pane tähelegi, ei tunne ega midagi.Mul silmad küll ei kuivand, aga ka selle jaoks on minuteada silmatilgad.
On olemas ka läätsed millel on siis see - juba peal, mu sõbrannal olid pruunid ja - 3 niiet igati mugav ja hea.
Ma soovitan sul minna silma arsti juurde, ise soovitan instrumentaariumi, seal on kõik toredad silma arstid ja klienditeenindjad, valik on ka suur ja korralik.
Arsti juures saad ka kõiki eri värvi läätsi proovida ja lemmiku välja valida !
Meil sõbrannaga oli eelmine kevad igaljuhul väga lõbus seal, kahju ainult, et minu pruunidele silmadele suurt valikut ei ole, aga sõbrannale sobisid lillad läätsed näiteks imehästi.
Ühekuused on värviliste läätsede jaoks minumeelest kõige paremad.

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

diana, 29.05.2007 10:06 

aitäh!:) aga ma kuulsin kuskilt ka et seal on mingisugune vanusepiirang, et alla 16 või alla 14 vms ei saa.. on see nii?

kristel, 29.05.2007 21:55 

mul endal ka rohelised silmad, ent panustasin pruunide läätsede peale.tulemus on super!!!milline mõju;)silmas on nad mugavad, käisin eagle visionis. samuti soovitan kuuajalisi.

queeny, 02.06.2007 20:55 

Kellele igapäevane silma-silmast ära toiming tüütuna tundub, siis on olemas ka ju uuema põlvkonna läätsed, mida saab kuni 6 päeva silmas hoida...ja midagi olen kuulnud ka kuuajalistest, mida ei peagi selle kuu jooksul silmast võtma..isiklikult pole neid viimaseid aga proovinud

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

mannu, 04.06.2007 22:26 

Geniaalsed asjad on need läätsed...
Alguses natuke oli ebameeldiv, kui nüüd olen juba 3-4a. kandnud ja ilma ei saa.
Eriti mugavad on läätsed, mis võivad ka öösel silma jääda, kuigi pole silmale nii head ning silmatilgad peavad lähedal olema. Kuigi hea on tõusta ning voodist kella näha ilma prillideta.
Miinusteks on kindlasti ujumine, kuna väiksed nagad pristivad ja kergesti võib vett silma sattuda.

getter, 06.06.2007 21:12 

Olen kaua aega juba läätsi tahtnud, aga pole ettevõtmist aega kinni panna. Nüüd peab vist asja ära tegema. See foorum siin andis innustust. Ja siit siis küsimused (keegi teadjam äkki vastaks):
Kas need silmajäetavad läätsed on Eestis juba saadaval? Ma polegi midagi kuulnud neist. Need on ilmselt siis palju kallimad?
Kas läätsedega saunas tohib käia?
Viimasest postitusest loen, et ujuda pole nendega hea, aga kas muidu võib? Mis siis juhtub kui vett silma läheb?

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

mannu, 08.06.2007 19:31 

Silmajäetavaid on Eestis saada, kuid hind on üpris soolane... Need, mis võivad silmas olla öösel, kuid mitte kuu järest, makasavad peaaegu sama palju kui uued prillid osta. Mina ise soovitan neid, mis tuleb silmast ööseks ära võtta, sest silm tahab öösel puhata ka. Saab ka erinevaid värve kasutada.
Saunas ei ole soovitav käia, kuid kindlalt ei tea väita, kas on rangeöt "ei" öeldud.
Ujuda võib küll, kui oled veendunud, et vett silma ei lähe. Ma olen kasutanud nˇippi ujuda päikeseprillidega.

Tuty, 14.06.2007 16:43 

heh, eelmise postitusega veendusin, et ma pole just ainus napakas, kes päikeseprillidega ujub... Senio on mind ranans nats imelikult vaadatud, aga tegelt mugavus ju enne kõike... Nu saunaga on sama lugu nagu ujumisega, kui vett silma läheb võib lääts ka ära tulla... Ise kasutan viimasel ajal ainult kuuajalisi, esiteks on silmale parem, teiseks kui ühe läätsega midagi juhtuma nt ära kaduma....
Igatahes proovida tasub kindalasti...

getter, 17.06.2007 13:54 

just lugesin naistelehest, et saunas võib lääts ära kuivada;)

Poste 24
Lk: <<1  | 2  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee