Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Mida arvate kataloogidest?

Poste 32
Lk: <<1  | 2  | 3  | >>

kiku, 21.07.2005 05:46

Tere,sooviks teada,millised kogemused on teistel selliste postimüügi kataloogidega nagu Quelle,Otto,Anttila,Halens ja Hobby Hall.Minu on kõige halvemad kogemused olnud Quellega.

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

m., 21.07.2005 12:02 

mulle meeldivad need asjad küll seal, trendikad ja kenad, aga nt halensis jätab kvaliteet soovida. pealegi on riskantne osta neist, ma olen nt alati suurema asja saanud. lihtsalt valesti hinnanud ennast, aga see on rohkem minu süü.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

nurrr, 21.07.2005 12:26 

Nagu väääga mõttetud asjad on seal enamasti..üks asi on kavliteet, aga need tooted on seal tavaliselt väga last season! Eriti haige on see, et nad saadavad keste kuuma suvepäeva kataloogi kirjaga a la Halensiga soojalt talvele vastu! :S Õnneks mulle neid postkasti eirit ei satu!

maril, 22.07.2005 13:59 

paaril korral olen halensist tellinud.üks kord ühe jaki ja teine kord bikiinid.õnneks sobisid mõlemad.aga muidu eriti vaimustuses sellest kataloogist tellimisest pole.ja üldiselt olen ikka selliseid lugusid tuttavatelt kuulnud, et kui midagi on tellitud, siis enamjaolt pole asi sobinud ja on tulnud tagasi saata.Ja piltide peal näevad alati asjad kenamad välja. kui nad tegelikult on

Malviina, 23.07.2005 11:36 

Eriti ei ole tellinud aga need mis saanud on küll sobinud. Ise peab tegelikult kainelt mõelda oskama. Oskama ette kujutada, milline võiks kangas välja näha ning kas tegumood ikka sobib. Kõige suurem pettumus on enajaolt, et koju saabub kiri: ,,tellitud kaup on kahjuks laost otsa lõppanud,,.
Teine asi on jah see eelmise hooaja kaup.- no ma küll ei hakka endale suvel miskeid saapaid tellima pea tuhande krooniseid kui need on samad saapad, mis eelmise aasat kataloogis. Ei tea keda nad sellega petavad.

Liilian, 28.07.2005 12:16 

vahel nad panevad jah müüki asju mida olen juba eelmise aasta kataloogides näinud. Erilised !!!

Ja tavaliselt püksid tuleb mul alati tagasi saata, sest mõõt ei vasta üldse reaalsusele. Liiga suured on alati. Kvaliteet on kah--jubeeee

laura, 29.07.2005 20:11 

mina tellisin Halensist yhe suve seeliku ja pluusi.h2sti armsalt suvised ja trendikad.seega nendega j2in rahule,kuid olen siiski umbusklik kataloogist tellimise suhtes.nende hilpude juures ei olnud vaja v2ga head istumist,sest lihtsad l6iked ja see p2rast julgesin tellida.

emmelliine, 29.07.2005 21:16 

Miks kõik eelnevad kommenteerijad räägivad ainult hilpudest???Kataloogides on ju ka kodu-ja tehnikakaupu!!!Riideid ei telli ise kunagi kataloogidest,sest ei saa osta seda mida sa ei näe ja selga ei proovi.Kes riideid kataloogist tellib seee ärgu pärast virisegu et suur või väike,ise ostsid"siga kotis".Tehnika -ja kodukaupu olen ostnud küll ja pole veel"ämbrisse"astunud.Kõige rohkem olen kodutehnikat ostnud HOBBY HALLI`ST ja selle 10 aasta jooksul pole kordagi pidanud pettuma.TIP-TOP asjad!!!

kaisu, 30.07.2005 08:41 

see ei ole ikkagi mingi perekooli või delfi naisteka foorum, sellepärast vot ei räägigi kodutehnikast, emmelliine :)

tytruk, 04.08.2005 20:58 

Kataloogist tellin harva, tõenäosus, et asi seljas ilusti istuks on suhteliselt väikene.
Kui tellinud olen, siis erilisi ebaõnnestumisi ei ole olnud, seevastu sõbrants sai pükste asemel seeliku ja teisel korral pluusi asemel kampsuni :s

M,M, 05.08.2005 15:50 

Kõige halvemad kogemused Quellega, hind ja kvaliteet pole sugugi vastavuses. Kahjuks enamus dzemprite materjaliks akrüül, mis peale isegi käsipesu juba inetu.

:D, 05.08.2005 15:56 

kõige lahedam kataloog on Select - alati saab palju nalja:) p.s. v juba mälestusväärne osa saatest "kahvel", kus h.võrno uuris, kuidas saab roostest uuesti metalli :D irw

ok, 06.08.2005 19:56 

mina ei soovitaks kataloogidest kyll midagi tellida. olen ise v2lismaal modellina t66tanud ja ka kataloogidele t6id teinudd ja seet6ttu tean,kuidas riided modellidele sobivaks 'kohandatakse', a la liiga laiad riided tehakse klambritega parajaks,bikiinidele pannakse t2idised sisse jne. hea tahtmise korral saab pildi jaoks ka k6ige hullema kartulikotil6ikega pluusist seksika topi vorpida,mida siis rahvale vale p2he maha parseldatakse:(

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

ok, 06.08.2005 19:57 

mina ei soovitaks kataloogidest kyll midagi tellida. olen ise v2lismaal modellina t66tanud ja ka kataloogidele t6id teinudd ja seet6ttu tean,kuidas riided modellidele sobivaks 'kohandatakse', a la liiga laiad riided tehakse klambritega parajaks,bikiinidele pannakse t2idised sisse jne. hea tahtmise korral saab pildi jaoks ka k6ige hullema kartulikotil6ikega pluusist seksika topi vorpida,mida siis rahvale vale p2he maha parseldatakse:(

laura, 08.08.2005 23:29 

pmst kna ma suht pikka kasvu on quelle üks parimaid kohti, kus ma saan nedale teksaseid ja muidu ka pükse, mis pole mulle lõhikesed :)

ses suhtes rahul . . . ja mingid nipet näpet kampsunid ja topid on ka sealt teallides sobivad olnud :)

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Katrina, 09.08.2005 12:07 

Olen juba väga ammusest ajast kataloogidest tellinud ning nende plussid-miinused enda jaoks avastanud:
Quelle -kvaliteet on väga tasemel, hinnad on kvaliteeti arvestades normaalsed. kauba kohale tulemine võtab aega miinimum 5 nädalat (see ongi suurim miinus quellel)
Anttila -kvaliteet kõige jamam, hinnad üle pakutud. Piltidel on kaup alati ilusam kui oma silmaga vaadates. riided on nubri võrra suurem kuna sama kataloog on ka soomes kasutusel ning soome mutid soovivad end saledamana tunda. kui su number on nt 38, telli heaga 36, siis peaksid parajad riided saama. kaup tuleb normaalse ajaga, u 4 nädalat.
halens -kvaliteet on suhteliselt hea, suurused õiged, kaup tuleb kiiresti kohale. Hinnad head ning eriti head on sooduspakkumised, kuna siis pakutakse soodsalt ikka head kaupa, teistes kataloogised tehakse alet vaid asjadele, mida muidu ei ostetaks.
otto -kvaliteeti on kuid hinda on veelgi rohkem. kaup tuleb väga kaua kohale.

rohkematest kataloogidest pole ma tellinud.
kui mul midagi vaja on, tellin halensist, kui ma midagi tahan (aga just ei vaja..et on viitsimist oodata) tellin quellest

Poste 32
Lk: <<1  | 2  | 3  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee