Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Fotohullud

Poste 8
Lk: <<>>

Olete näinud roomavat inimest, tagumik püsti, pargis kesk õitsvaid siniliiliaid? Aga jõe kaldal või vanal müürijupil? Loe edasi ›

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Puru, 27.06.2012 14:23 

Mis putukas autorit hammustanud on...?

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

2 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kuuno, 29.06.2012 08:44 

Liisa kõneleb jälle õigest asjast. Mul on endal täpselt samasugused tähelepanekud. Väga tüütu on lõputult näha neid mittemidagiütlevaid looduspilte või veel hullem -pilte, kus kodanik on sättinud end Suure Kanjoni taustale või mõne arhitektuurimälestise ette. Milleks? Mis on sinul pistmist Gaudi hoonetega või Niagara kosega? Selline loodusnähtuste lörtsimine on lihtsalt labane ja primitiivne.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kerly, 17.07.2012 13:26 

Liisa, hästi pandud. Väga hea, mul oli nägu pidevalt naerul, seda lugedes: "Olen aru saanud, et põhiliselt kasutatakse Instagrami selleks, et oma söögist pilti teha: istud kuskil restos ja teed oma toidust pilti. Justkui oleks vaja vahetpidamata tõestada, et on nutitelefon ja elad hääästi ägedat elu."
Mina olen sellisel juhul no-lifer..
Ütlen alati, et kaamera on paljudel, pildistada oskavad vähesed.

Olen Liisa artiklite fänn.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kärt, 20.07.2012 19:46 

Lõbus lugu :D

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

, 31.07.2012 16:07 

Kümme punkti ! :)

miu, 02.08.2012 16:44 

Tõsi, endalgi sellised mõtted vahel peast läbi käinud. Vahel vaatan FB-s ringi ja mõtlen, et no olen mina alles igav inimene :D
Lisandunud on uus funktsioon - inimene saab lisada asukoha e. nö Check-in. A la olen Viru keskuses vms :D
Palun järgmiseks Liisalt lugu hingestatuse teemadel. No sellest, kuidas kontoritšikid enda tõelist mina kusagile kolmanda maailma riiki otsima lähevad ja siis naastes joogaõpetajaks hakkavad või mingeid hingamise-mõtlemise kursuseid teevad. Ja kui sellest veel vähe, kirjutatakse ka mõni raamat, kuidas õigesti elama peab.

Tegelt, tänapäeva naine tundub väga ebakindel, kui vaadata elustiili-tarbimist. Pidevalt on vaja enda "imagot" kujundada.
Ma ei jõuaks vist koduste toimetustegagi ühele poole, kui peaksin pidevalt kusagil sotsiaalmeedias "esinemas" käima.

just lugesin: , 02.08.2012 18:38 

miu, see lugu on olemas: femme.ee/aktiivne/sotsiaalia/6772

miu, 02.08.2012 20:10 

Tore. A huvitav, millest selline fenomen? Mis te arvate?
Ma mõtlen, et äkki tehakse paljud valikud ja otsused väga noorelt ja hiljem ei paku valitud tee seda rahuldust, mida oodati. Ja siis tulebki nihe. Aga pikalt surve all olemisest toimub nihe väga drastilisel moel, väga äärmuslike valikute tegemise näol vms.

Poste 8
Lk: <<>>
Foorum
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee