Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Abielu on vanamoodsatele?

Poste 6
Lk: <<>>

Paljude naiste unistuste hulka kuulub tänaseni abiellumine. Kuid väga palju on neid, kes tahavad, et kõik oleks ornungis. Loe edasi ›

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

MK, 20.07.2011 23:10 

Tubli tüdruk! Üks ilus jutt Sinu poolt :) Väga meeldis.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

3 inimest 5st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kuuno, 21.07.2011 10:44 

Normaalne tekst. Ma pole abielueitajatest päris lõpuni kunagi aru saanud. Abielu eest kõnelevad mitu asja. Esiteks on see märk ja kinnitus, et teist inimest armastatakse ning et teine on "just see õige ja ainus". Minul vähemalt tekib küsimus, et kui inimene ei soovi abielluda (kogu eluks), et kas ta ei armasta siis päriselt või? Teeb lihtsalt mingit diili? Sest kui sa kedagi päriselt armastad, siis pole probleemi ta kätt paluda. Muid variante ju pole. Inimene, kes väldib abiellumist tegeleb endaga mitte ei mõtle oma armastatu peale. Abiellumine on nagu joon liival mille Cortez tõmbas mõõgaga oma sõduritele enne Mehhiko sisemaale suundumist. Need, kes selle joone ületasid pidid kannatama viletust ja ohte, kuid võitsid lõpuks rikkuse ja au...ülejäänud said argpüksi kuulsuse ning ajalugu neist ei räägi. Abielu on nagu tagaukse kinnimüürimine. Teiseks lihtsustab abielu suhteid ümbritseva sootsiumiga. Kui keegi on abielus, siis on ta tabu. Kui keegi ei ole abielus, on ta nö saadaval, sest see mida nimetatakse "suhtes olemiseks" on ebamäärane ja fikseerimatu olukord, kus kõik on muutuv ja ümbermängitav.

4 inimest 4st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Viki, 21.07.2011 15:21 

Nagu garanteeriks see akt tulevikus (mida keegi pole näinud, aga kõik sellest räägivad) igavese õnne ja armastuse :). Ja et nagu mingi asutus väljastab ka veel sellekohase garantiikirja. Armastus on teine teema, millest on tehtud illusioon kui millestki igavesest. ja abielus olevad ei ole ammu enam mingi müstilise tabuga kaitstud. PS olen naine, olnud abielus, minu algatusel lahutasime mehega, kuid elame koos, sest ma ei tahtnud mingist "abielust" midagi teada. ühine laps on ka. Lihtsalt keegi pole kellegi oma ja elada kangelaslikult koos, sest ollake abielus, on lolluse tipp. ja miks arvatakse, et ainult üks inimene on elu jooksul see "õige ja ainus". tore kui on, aga pole midagi ka kui see nii pole.

Kuuno, 21.07.2011 15:37 

Kas mitteabiellumine garanteerib midagi? Asi polegi ju garantiis vaid inimeste tahteväljenduses. Samas tekitab abiellumine segadust just tänu asjaolule, et ühiskondlikud ja kogukondlikud sidemed on lakanud toimimast. Lääne ühiskond on suur hulk teineteisest sõltumatuid üksikisikuid. Seetõttu ongi abielu ühiskondlik tähendus kaotanud oma mõtte.

3 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kuuno, 21.07.2011 15:51 

See mõte, et: Lihtsalt keegi pole kellegi oma ja elada kangelaslikult koos, sest ollake abielus, on lolluse tipp. ja miks arvatakse, et ainult üks inimene on elu jooksul see "õige ja ainus" -on ise lolluse tipp. Kohe seletan miks.
Abielu ühiskondlik tähendus pole mitte ostu-müügi tehing (kuigi teatud ühiskondades seda viljeletakse) vaid märk staatusest. See sõnum on suunatud väljaspoole (ma ei hakka siinkohal rääkima abielu religioossest tähendusest). Abielu ei tähenda ka kangelaslikku kooselu. Nagu sa ise tead võivad mittesobivad inimesed lahutada. Seda on tehtud läbi ajaloo. Ometigi raskendab abielufakt seda protsessi sest nõuab tõsiseid põhjuseid, et lepingut tühistada.
Teiseks on idee, et elu jooksul võib olla "palju ainsaid ja õigeid" oma olemuselt ebaloogiline ning kurioosne. Või usud sa tõesti, et mees, kes sinuga elab, peab sind vaid kasulikuks seksuaalobjektiks mille lisaväärtus on võime koristada ja süüa teha? Seniks kuni tuleb uus ja atraktiivsem "ainus ja õige"? Sa siis ei usu, et on olemas PÄRIS armastus? Selline, mis rajaneb sõprusele, hoolimisele ja ustavusele? Usud, et inimesed on vaid äriobjektid? Et elu on jaht isikliku naudingu ja rahulolu pärast? Tõesti?

Aga siis polegi ju mõtet abielu üle arutada? Piisab, kui teha vastastikuselt kasulik DIIL.

to Kuuno, 21.07.2011 23:21 

No super kui õige jutt. Täpselt minu mõtlemine. 5+ Mul on hea meel, et siin maailmas leidub teisigi nii normaalseid inimesi. Respect!

Poste 6
Lk: <<>>
Foorum
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee