Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Tänapäeva vampiirid

Poste 12
Lk: <<>>

Mis on energiavampiirlus, kuidas seda ära tunda ja selle vastu võidelda? Oma kogemusest pajatavad kaks naisterahvast. Loe edasi ›

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Liis, 05.02.2009 11:43 

Usaldusväärset infot saab ka järgnevalt lehelt: www.vasmann.ee/?op=body&id=3&art=8

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Mari, 08.09.2009 00:48 

Anna kirjeldus energiavampiirist tuli väga tuttav ette. Ise pidasin vastu energiavampiiriga koos töötades 2aastat ja ilma igasuguse usalduseta. Energiavampiir nuhkis mu eraelus järjepidevalt. Energiavampiir viib inimese vaimselt viimsele piirile. Usaldage sisetunnet ja hoidke end selliste eest.

sosin, 21.09.2009 11:19 

huvitav, et sagedamini on vampiirid naised, kui mehed. Ka meil on selliseid "toredaid" inimesi, kusjuures tundub et täiesti teadlikud vampiirid...

1 inimest 4st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

, 23.11.2009 00:13 

loll jutt

, 23.11.2009 00:15 

kahjuks pole seda siiski teaduslikult tõestatud-seega on see pigem oletus

, 23.11.2009 00:17 

ja oletus on see,et see võib nii olla aga ei pruugi

vampiiri ohvar olnud 15 aastat , 11.04.2010 13:39 

Kui ma poleks ka ise sama tundnud nagu siin artiklis kirjeldatakse siis arvaksin ka et see on loll jutt,kuid mina usun seda,sest minu ämm on samuti selline energiavampiir,kellega elasin koos 15 aastat.Kõik kirjeldused lähevad väga kokku-see kuidas ta algul sulle "küljealla ronib" ning energiat röövima hakkab.Olin ka lõpuks antidepressantide peal ning täiesti jõuetu,kui tegin otsuse,et saagu mis saab aga ämmast tuleb lahku kolida! Loomulikult temale minu otsus sugugi ei meeldinud-nüüd teeb meie peret ikka süüdlaseks,et meie ajasime ema kodunt välja.Nüüd oleme oma perega eraldi elanud 8 aastat ning lõpuks tunnen,et suudan juba edasi elada. Peame muidugi ka vahetevahel ämma külastama-kuid meie pere jaoks on see ikka raske.Peale külaskäiku olen veel mitu päeva jõuetu ja stressis.Minu mees ei soovi üksi oma ema juurde minna,ütleb ,et ma ei jaksa teda kuulata. Ämm muidugi püüab iga hinna eest meie peresse tagasi saada,kuid mina vastus on kindel EI !

sosin, 13.04.2010 16:07 

need kes siin "loll jutt" ütlevad, on kas ise vapiirid või lihtsalt naiivselt lollid.

to "vampiiri ohver olnud 15 aastat": püüa leida mõistlikku psühholoogia kirjandust ja õpi, kuidas ennast efektiivselt kaitsta. seda peab tegema. muidu võid muutuda ise ka vapiiriks, halades ämma peale teistele. Säh sulle siis "vampiiri-hammustust" ;):D

Nimetus "vampiir" on küll päris õudusklassikast ja legendidest, kuid tegelik asja sisu nimest nagu hästi ei sõltu :)
Öelgem siis "emotsionaalsed parasiidid", kui ei meeldi öelda "vampiir", see tundub ülepaisutamisena, vms.

PS. Mõistusega inimene jälestab vampiire. Nii muinasjutulisi, noorkuulisi kui ka emotsionaalseid parasiite.

sosin, 13.04.2010 16:08 

to ,:
Teaduslikult tõestatakse vaid neid asju, mille eest makstakse ja mdia tõestada teaduslikult lubatakse.

tristana, 24.10.2011 17:44 

Nüüd saan aru,et olin suhtes energiavampiiriga ja mina mõtlesin,et miks ma olen nii väsinud,energiast tühi ja pole jõudu ega huvi millegi vastu.Nüüd saan aru miks olen vaimne invaliid-endasse tõmbunud,närviline ja kardan.

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Loogika, 11.08.2013 19:09 

Täitsa õige. See on LOLL jutt kuna keegi pole suuteline mingit energiat kellegilt välja tirima. Uurige rohkem bioloogiast... mida inimene vajab... vitamiine ja see on inimeste oma probleem kui nad ise ei märka ja ei tea mida nad omale suhu topivad.. kui palju nad on tööd teinud... kui palju nad on ennast füüsiliselt kurnanud tol päeval jne... KÕIK OLENEB...

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

noormees, kes otsib kilpi, mis oleks kah relv., 18.12.2013 14:37 

ma olin terve ja tugev . ning peale mediteerima hakkamist, muutus mu tervis veel paremaks, ma tundsin end surematuna ning tundsin kuidas ma lausa füüsiliselt kiirgasin, meil töö juures on üks kohutav psüühiline parasiit, kes tänu minu heale vaimsele immuunsusele ei suutud mind enam vampiirida( särav-kiirgav energeetika kõrvetab "vampiire". niisiis olen olnud väga pikalt nii vampiirluse kui ka raskete psüühiliste rünnakute ohver. Minu tervislik olukord muutus nende pidevate rünnakute tõttu nii hulluks, et hakkasid esinema maksa, südame puudulikkus ning hingamishäired, siinkohal toon välja, et ei suitseta,alkot tarbin vb 1 õlle nädalas, vahel veel harvem, toitun mitmekesiselt (kasutan kah looduslikke ravimtaimede segusid ning toidulisandeid) teen trenni, tegelen mediteerimisega... ühesõnaga lähen üle mägede, et olla terve, olen üle aasta praktiseerinud enese tervendamist, vampiirlike konksude- sidemete eemaldamist mitu kuud õppinud eeterliku energeetika juhtimist ning selle tunnetamist, et lõpuks ise vabaneda sellest, olen vampiirile näkku öelnud, et ta oma jama ära lõpetaks, aga peale seda asi kergelt paranes( kõik, kes ütlevad, et keegi ei saa midagi vägisi võtta on naiivsed ja pole kokku puutunud õige psüühilise parasiidiga) teadlikult enda energeetika üles ehitamine ning ravimine on väga suurt vaeva ja aega nõudvad tegevused, mida saab võrrelda emotsionaalselt oma lapse üles kasvatamisega. Nüüd kujutage ette, et keegi psüühiliselt ründab sind ning hävitab selle või võtab selle sult ära ja sa lihtsalt ei saa tol hetkel sinna midagi parata kah, ma olen korduvalt alustanud uuesti nullist ning see emotsionaalne valu on kohutav, lisaks olen ma nii tundlik, et need rünnakud olgu nad psüühilised/energeetilised, jätavad mu füüsilisele kehale jälgi. Ma olen selle põhimõttega inimene, et mis ei tapa teeb tugevaks ning astun kõigele sirge seljaga vastu, hirm minu üle võimust ei võta.

ps. need , kes räägivad, et tuleb ennast visualiseerimisega kaitsta siis jh see aitab neile kellel muud moodi on raske enda alateadlikku kindlustunnet tõsta ning alateadvusesse anda käsk väljaminekud sulgeda, aga visualiseerimisest on vähe kasu kui teine tunnetab sinu energeetikat ning oskab luua sidemeid, mis energiat sult tõmbavad isegi kui sa teisele poole maakera elama läheks.
minu pika-ajalise projekti tulemusena saan omalt poolt anda ainult paar tõeliselt toimivat vahendit.

keldi rist - (sümboliseerob keskpäikest ning on üks väheseid märke, mis tegelikult aitavad) maha rahunedes ning hingamisele keskendudes joonistades nimetis-sõrme ja keskmise sõrmega otsaette, rindkere keskele, kõhu keskele selle sümboli saabub peaaegu kohene kergendus, aga ei kesta igavesti. rist tuleb joonistada ( ülevalt alla ning paremalt vasakule, sest see vastab inimese eenergeetikale paremini, ring tuleb joonistada päripäeva.

kristallid omavad suurt mõju:
aventuriin,rubiin kaitsevad südameenergia vampirismi korral. aventuriin kaitseb kah põrna.
merevaik tugevdab sinu loomulikku kiirgust ning peletab parasiidid eemale.
akva aura, hematiit kaitsevad võimsalt sind psüühiliste rünnakute vastu, vampiirluse kohta ei oska öelda.
ametüstiga töötades muutub psüühiline imuunsus paremaks.
granaat kiirgab ise eluenergiat ning tavaliselt petab kergemad "vampiirid" ära olles kilbiks ehk siis vampiirid hoopis võtavad kristallilt energiat mitte sinult ( hea kristall vampiiridele endile ) lisaks saadab see energia tagasi negatiivsuse ning kahju, mida sulle soovitakse ning sinu poole saadetakse, ründaja enamjaolt saab alles siis aru kui juba liiga hilja.
peegel(sidruni mahlaga pühitud/leotatud) taskus peegeldava osaga väljapoole suunatud aitab psüühiliste rünnakute ning musta maagia tagasi peegeldamisel.
Aga üks põhilisem asi on olla positiivne isegi kui elu hauda kisub, negatiivsus muudab sinu energeetika õhukeseks ja viib vibratsioonid alla, mis omakorda teeb sind ennast vastuvõtlikumaks välistele mõjutustele, mediteerimine, vannisoolad, kristallid, vaimne süboolika aitavad tõsta teadvussagedust, roostes kõver nael vähendab vampiiri mõju ja uskuge või mitte, aga küüslauk tõepoolest aitab( süüa, määrida kehale või panna paar küünt tasku)
see on kõik minu isiklik kogemus, mis töötab hästi.

Poste 12
Lk: <<>>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee