Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

LUX tolmuimeja

Poste 18
Lk: <<1  | 2  | >>

REET, 26.11.2007 14:03

Viimasel ajal käivad müügimehed kodudes pakkumas LUX tolmuimejat hinnaga ligi 25 000 krooni.Tahaks teada, kas peale mitmekordset tolmu võtmist on ka kõik nii efektne kui esmakordsel esitlusel tundus.

5 inimest 7st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Brigitta, 11.12.2007 19:54 

kindlasti on tulemus hea sest oskan seda öelda oma perest, kus kasvab üks tolmuallergikust laps. On aru saada, et õhk on hoopis teine ja ka koristusperiood on pikenenud. Hind on küll soolane, kuid see kvaliteet, mida ta pakub on selle hinna vääriline.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kuuno, 24.03.2008 09:50 

Ostsin just Dyson tolmuimeja (rõve-kallis küll) ja olen igati rahul. Massinast väljuv õhk on puhas nagu kuskil Alaskal ja eriti meeldib mulle vaadata kuidas läbipaistev tolmuanum tolmuga täitub. Tekib tunne, et töö kannab vilja.

Ja Soome astmaliit soovitab seda. Või oli see allergialiit? Ja kui sommid juba midagi soovitavad siis on kindlasti hea.

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

LUX SEE KÜLL POLE, 02.04.2008 01:09 

MINU LUX TOLMUIMEJA HAKKAS JUBA ESIMESEL PÄEVAL HAISU AJAMA KÄIVAD KODUDES INIMESI TÜÜTAMAS HÄID ASJU SAAB KA MUUD MOODI MÜÜA
KUI SEE NI HEA OLEKS SIIS NAD SEDA EI MÜÜKS
OSTKE PAREM MÕNI PROFO TOLMUIMEJA JA SEE TEEB KA MÄRGA JA KEEMILIST PUHASTUST KA JA HIND KÕVASTI VÄIKSEM

to LUX SEE KÜLL POLE, 11.04.2008 16:58 

Hakkas esimesele päeval haisu ajama? Firmasse teatasite????

triin, 03.05.2008 23:31 

minu tuttaval oli sama asi et hakkas esimesel kuul haisu ajama kuigi oli väidetud , et võib ka õhu puhastajana kasutada irw

Ernst, 14.11.2008 11:37 

Müüa Luxi tolmuimeja 14000.-
Teda on kasutatud 2 kuud Väga heas korras ja kõik otsikud on tal kaasas.
Müügis on sellepärast kuna ma vahetasin ühe kauba teisekauba vastu ära ja nüüd mul 2 luxi tolmuimejat ja ühe tahaks mahamüüa.
Võtke ühendust kui huvi pakub 5515476
Kui on väga suur huvi luxi vastu võib ka mõelda järelmaksu võimalust see läbirääkimiste asi..

0 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

jaanika, 14.12.2008 22:57 

Müüa soodsalt Lux tolmuimeja.Kasutuses olnud paar kuud. Kaasa erinevad otsikud ja tolmukotid. Hinnasoov oleks 10000.- TINGI. Kiire
Lisainfo saamiseks helistada: 55691719

....tundmatu, 15.05.2009 10:24 

vähekasutatud Kirby 10 000.-
51925321
Tartu

mm, 20.08.2009 22:07 

Lux tolmuimejat ei tasu osta nii kõrge hinna eest. Lux tolmuimeja õige hind on 4000-5000 krooni. Kas Lux tolmuimeja on ikka hea masin kui kogu internet selle müügikuulutusi täis on? Ei usu hästi. Miks ostetakse lux tolmuimeja ja siis üritatakse seda maha müüa? Kas ta polnud siis nii hea kui vaja oli?

Kirbyt ei tasu ka osta. Kõik tolmuimejad suudavad tolmuimeda.

, 25.08.2009 10:22 

Mul ka kodus LUX olemas. Kusjuures, levitab jah mingit kahtlast haisu. Aga imeb hästi. :D Mulle meeldib see vaibaklopperi otsik. Et saab madratsist ka need surnud naharakud ära tõmmata. Kõva häält ta ka ei tee. Aga suur on, see on ebamugav mu jaoks.

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

noo, 16.11.2009 21:55 

Lux tolmuimejat ei tasu osta jah.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

ll, 16.11.2009 21:59 

Lux tolmuimeja hind ei ole selle vääriline. Soovitus inimestele: Ärge Lux tolmuimeja müügimeest üldse sisse laske, muidu kahetsete hiljem sügavalt ja telefonineiule öelge kohe eitav vastus.

, 08.02.2010 09:38 

tegelikult asi ju lihtne. Petetakse inimesi enda ropu kasu saamisel. Kui vähe vaadata enne soetamist turgu, siis nii tolmiimeja kui ka õhupuhasti hind on reaalsuses 3-4 korda väiksem. Lisaks need kauba peale saadud asjad-klient maksab ka need topelt kinni. Ja no kui mõtlete sinna asutusse tööle minna, siis ainult juhul, kui soovite töölkäimisele peale maksta ja suuri cheffe toita.

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Signe, 18.02.2010 11:14 

LUX tolmuimeja, nagu iga teinegi tolmuimeja, mis on sama klassi toodang, aga need müügimehed... Muidu olen ma müügi inimeste suhtes heasoovlik, teevad nemadki oma tööd, aga antud ettevõtte müügimehi ei lase ma uksest sisse enam. Viisakusreegleid ei tunne, austust kliendi otsuse osas puudub - Eestis võiks olla seadus mis selliste eest kodaniku kaitseks. Olukord kippus juba inetuks, hea et peremees suht rahulik ja vaoshoitud, aga et noormehest lahti saada ostsin koristuslapid - hallo, neid ma võin kah masinaga äärestada ja tean kust sellist kangast saab kah, harva on küll müügis aga on.
Minu uksepakult ei astu enam üle ükski müügimees nii et ma ei tea teda - see on fakt

@, 05.11.2010 23:40 

Täielik pask! selles mõttes, et pole sellise hinna vääriline!

Poste 18
Lk: <<1  | 2  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee