Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Hea/ halb juuksurikogemus?????!!!!

Poste 252
Lk: <<11  | 12  | 13  | 14  | 15  | 16  | 17  | >>

lene, 28.02.2005 13:26

Kus olete viimasel ajal juuksuris käinud ja kas jäite rahule? Minu viimane käik juuksurisse (Laurell ilusalong) lõppes peaaegu et pisaratega....olin niiiiiiii pettunud. Kirjutage oma headest või halbadest kogemustest

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

leopoldiina, 12.01.2009 01:09 

Kas keegi oskaks öelda kui palju võib selles Nooruse Õppesalongis maksma minna terve pea blondeerimine keskmist kasvu juustel? :)

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

Merlin, 12.01.2009 09:47 

Olen väga palju salonge külastanud ja võin öelda, et kõige hullem teenindus ja klientide suhtes ükskõiksus vohas Katrin Kruusma salongis vanalinnas- tema õpilaste hulgas. Kuna pidin sinna salongi ka väga palju raha maha jätma, siis olin nende peale ikka südamepõhjani solvunud. Omavahel riieldi, minu soov tehti maatasa, samas uut soovitust teenindaja poolt samuti ei tulnud. Ühesõnaga - minu probleemile ei alusatudki lahenduse leidmist!! Väga ebameeldiv! Endale meeldib mulle Intersalonist juuksur Kadri, Stockmanni Desireest juuksur Viktoria (temal samuti pikad järjekorrad).
Aga tean ja rõhutan ka teistele, et igas salongis on mitmeid juuksureid, kelle hulgas võib olla ka väga vahvaid ja asjalikke teenindajaid.

, 27.01.2009 19:41 

www.felicia.ee
www.felicia.ee/juuksur.html

Merit, 28.01.2009 12:54 

Tartus on Eedenis OK juuksurid!

Kaire, 25.02.2009 15:40 

Minu lemmik on Margit Meriranna Juuksurisalongist Margit ise :)
Töö on kiire ja kvaliteetne, lisaks saab ka temaga igal teemal juttu vesta, väga Ok. Kellel huvi vaadake www.solaarium.ee Kohe vasakul näete, saate hindu vaadata :)

Liisi, 03.03.2009 23:30 

Üks täiesti õudne kogemus oli Salon+'ga. Rööviti täiega, kuid tulemus oli alla igasugu arvestuse. Midagi asjalikku ka ei suudetud soovitada, kui nõu küsisin. Üritati ainult tooteid pähe määrida. Muidu sattusin hiljuti kogemata sellisesse kohta nagu Loreen Kaupmehe tänaval Diana juurde ja jäin ülimalt rahule.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

neiu., 15.04.2009 12:33 

Päris kindlasti on parim juuksurisalong Di Elly, Pärnus. Seal töötav meesjuuksur Tõnu Viik on arvatavasti Eestis parim. Tema suhtumine töösse ja klientidesse on vapustav, mis kõige tähtsam - see, mida ta Sinu juustega kõik ette oskab võtta on hämmastav. Järjest enam on soovituse kaudu inimesed tema juurde üle kolinud ning ei ole pidanud pettuma. Tekib tunne, et tahaks iga päev juuksuris käia, sest tõesti - TÕNU on kõige parem! ;)

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Anni, 15.04.2009 23:24 

Kamibi salong pakkus mulle kunagi väga jubedat kogemust. Haiged vanad naised töötavad, tundsin ennast nii halvasti... sõimati lausa nägu täis... õudne oli

kuivik, 24.05.2009 09:18 

Tartu Lõunakeskuse Salon+ - valisin stiilimuutuse, mis pidi sisaldama nõustamist ja arutamist. Tahtsin teada, mis soengud minu näokuju ja juuksetüübiga üldse sobivad on aga lõpuks sain mingi kohutava soengu, mis absoluutselt ei istunud. Sama hästi oleks võinud juba tavalise juukselõikuse valida, sest juuksur ei osanud midagi nõustada.

previa.ee, 19.04.2010 13:57 

previa.ee pakub kõikidele erinevatele juuksetüüpidele proff. hooldust. Samuti on mõeldud kahjustatud ja väljalangevatele juustele, kodune juukseotste hooldus jne. Tasub uurida ;)
www.previa.ee

Kohutav kogemus Tallinna Ilutarest, 30.05.2014 09:42 

Minul on hästi ebameeldiv kogemus Tallinna Ilutarest juuksur Merle Kabeliga. Tegi kohutavalt aeglaselt ja ajas samal ajal sõbrannadega juttu. Kui peale 2tundi küsisin kui kaua veel läheb vastas, et mis sa arvad et saad poole tunniga soengu ja lõikuse (sic!). Väga viletsa suhtlemisoskusega (oskuseta) juuksur. See oli äärmiselt ebameeldiv kokkupuude temaga üldse. Enam sinna kindlasti ei lähe. Palju on ka pädevaid ja suhtlemisoskusega juuksureid aga mujal :).

Poste 252
Lk: <<11  | 12  | 13  | 14  | 15  | 16  | 17  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee