Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Hea/ halb juuksurikogemus?????!!!!

Poste 252
Lk: <<8  | 9  | 10  | 11  | 12  | 13  | 14  | >>

lene, 28.02.2005 13:26

Kus olete viimasel ajal juuksuris käinud ja kas jäite rahule? Minu viimane käik juuksurisse (Laurell ilusalong) lõppes peaaegu et pisaratega....olin niiiiiiii pettunud. Kirjutage oma headest või halbadest kogemustest

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Christine Elisabeth, 08.11.2005 18:24 

Ma lugesin neid halbu kogemusi.
Endal on reedel juuksur, loodan, et tulemus hea on.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

to christine elisabeth, 11.11.2005 15:31 

kus juuksuris sa käisid?

eve, 11.11.2005 15:48 

Tamara Korjagina käib ka Pärnus lõikamas,ilusalong"STIIL"tel.4478628 Super juuksur!!

Ülle, 14.11.2005 15:09 

Minul on nüüd väga hea kogemus, Snelli spa juuksur Aet on oma ala tipp ja inimesena mõnus

Rahel, 16.11.2005 11:22 

Soovitan VILJANDIS Diiva salongi. Katrin on seal hästi tore.
Ise tahan teha juuksepikendusi. Panin Casabella salongi aja kinni. Reedel, 18.11.2005 pean minema. Annan teada, kuidas oli.

flying dragon, 16.11.2005 15:38 

mina olen korduvalt käinud ginger & fredis ning alati väga rahule jäänud.Viimane kord käisin ennast otsustavalt muutmas, otsisin tükk aega netist soenguid ja võimalusi vastavalt oma näukujul.Leidsin,printisin välja ja läksin sellega salongi.Näitasin juuksurile ja ütlesin,et tahan sellist, ma tahn oma pikkadest juustest lahti saada ja just sellisel moel ning küsisin üle,et mis ta arvab,kas sobiks selline mulle.
Ja ta lõiks mu pikad juuksed maha just sellisesse soengusse ja väga hästi. Olen 'sigarahul'.

Kirsti, 27.11.2005 17:37 

No väga suhteline asi.Mina olen Laurell ilusalongis käinud juba 3 aastat ja olen väga rahul.Mul on seal 2 lemmik juuksurit.

Merike, 01.01.2006 21:53 

No minu pettumus oli vägu suur kui läksin juuksuriise mõttega, et teen heledad salgud. Ise eelnevalt värvisin juuksed tumepruuniks. Salongist lahkusin kollakate salkudega ja et neid varjata otsustasime teha mõned punased, mis aga läksid aja möödudes roosaks. Täielik katastroof...

mina, 07.01.2006 12:51 

käisin eile ginger&fredis ja võin julgelt öelda, et nii halba kogemust ei ole enne olnud- palusin vaid oma pikkade juuste otsi kärpida (u 1cm) ja esimese asjana löödi käärid sisse ja siuhti oli u 9 cm salk läinud. Asi käis nii kärmesti, et isegi karjatada ei jõudnud. Kui seda nägin, küsisin juuksurilt, et miks see nüüd vajalik oli, mille peale mulle vastati et sai vist jah pisut palju!!!!!!!!! ja veel et nüüd pole enam midagi teha ja lõikas mu pikad juuksed umbes õldgadeni- ja mitte ilusasse soengusse vaid näris kõik otsad veel üliüli õhukeseks. Põhimõtteliselt näeb see soeng välja nagu 80ndatest aastatest pärit kana #%((((&¤%¤ . ja arve oli ka mega- üle 200 krooni ainult lõikus- ei pesu ega midagi.
Igatahes mina pettusin selles salongis ja enam iiiiial sinna oma jalga ei tõsta.
Noh, mees sai õhtul hea suutäie naerda- seegi tore!
PS! see daam kes mu soengu kallal vägivallatses, oli veel ! MEISTERJUUKSUR! hehhehheeee. Valus sitt kogemus ausaltöeldes.Ahjaa.......föönitades põletas ta mu peanaha kah totaalselt ära.

k, 07.01.2006 14:08 

Mina käisin ka hiljuti Gingeris ja jäin väga rahule!!! Juuksur kenasti rääkis enne, pakkus ise ideid välja ja värvitooni aitas ka valida...tulemus jäi väga hea! Olen igati rahul, pole ammu nii positiivset juuksurikogemust olnud!:)

hey, 09.01.2006 15:31 

minul oli ükskord viljandis nii et tahtsin minna poole pealt minema sest juuksur lõika snii valesti ja liiga lühikseks.

merti, 10.01.2006 19:33 

Parim juuksurikogemus salongist Loren (tartu maanteel)- on küll kallis, aga selle kvaliteedi ja tulemuse eest olen nõus maksma.

Liisu, 12.01.2006 17:12 

igatahes julgen soovitada HairHousi. käin salongi avamisest alates ja ei ole kordagi pidanud pettuma... :-)

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

mamps, 12.01.2006 18:20 

tõesti on jube lugeda neid jutte,mis juuksurid teha võivad.ise olen juuksur,aga ei kannata üldse eesti kliente.nad ei tea ega oska kunagi end väljendada mida tahavad.mõni ime et pärast pole rahul.vastikud vingukotid,siis peabki rohkem raha küsima.arenege!!!

to mamps, 18.01.2006 14:02 

kallis mamps, kui sa kliente ei salli ja närv pidevalt must on, äkki mõtleks uue töö peale??
minu meelest isegi siis, kui inimene väga täpselt ei oska oma soove väljendada, võiks enne suuremat sorti nüsimist näidata juuksesalku ja küsida, kui palju pikkusest maha võtta.mulle lihtsalt tundub, et mõned sinusugused (üle)väsinud ja tüdinud juuksurid ei vaata kliendile otsagi vaid löövad kohe kääri sisse, hoolimata sellest,mis inimene ise asjast arvab.

Poste 252
Lk: <<8  | 9  | 10  | 11  | 12  | 13  | 14  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee