Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Hea/ halb juuksurikogemus?????!!!!

Poste 252
Lk: <<7  | 8  | 9  | 10  | 11  | 12  | 13  | >>

lene, 28.02.2005 13:26

Kus olete viimasel ajal juuksuris käinud ja kas jäite rahule? Minu viimane käik juuksurisse (Laurell ilusalong) lõppes peaaegu et pisaratega....olin niiiiiiii pettunud. Kirjutage oma headest või halbadest kogemustest

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

kaire, 01.09.2005 09:28 

Salong kahjuks tulemust ei taga, tähtis on ikkagi inimene; julgen soovitada Martin'it Intersalonist - lisaks suurepärastele ülipuhastele töövõtetele ka loomulik teie soove arvestav tulemus (sh. triipude värvimisel); olen siiani olnud väga harva rahul ...

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

eliisa, 13.09.2005 23:19 

soovitan soojalt Tartu Ilutaret, käisin ja olen päris rahul. Vaata lehelt ilutare@kodu.ee
Seal palju häid juuksureid

monika, 14.09.2005 17:02 

Kõik oleneb ikka konkreetsest juuksurist, kelle juurde satud. Ka Ilutares võib ebaõnnestunud lõikuse saada...

Minni, 18.09.2005 19:11 

Viimase aja parim kogemus: Stockmannis juuksur Kaja. Väga meeldiva suhtlemisega, teeb täpselt seda, mida soovid, aga vajadusel ka ise soovitab. Halvim kogemus: Magistralis mingi venelanna. Palusin teha föönisoengu, nii et juuksed sirgelt jääksid (varem korduvalt seda mujal teinud), tema väitis, et ilma triikimata pole võimalik. Kuna ma polnud kunagi triikinud, mõtlesin, et proovin siis ära. Ta triikis mul iga salku vist 5-6 korda, kokku läks aega kaks tundi, tulemus oli tunduvalt viletsam kui fööniga tehes ja arve oli ka selline, et oh-la-la.

õnnetu, 25.09.2005 20:59 

kas arvutist on nende asukohta ka võimalik otsida?Mina siin otisn aga ei leia kes oskab aidata?

m, 26.09.2005 20:25 

minu teada neil kodukat pole
maakri tn-l asub.

merike, 27.09.2005 11:43 

hair house asub maakri tn 23, oli vist kahekordne maja kollast värvi, sael on veel pesumaja ja miskit veel. ise otsisin nagu segane ühtegi silti pole väljas.

Helen, 07.10.2005 20:52 

Hästi palju sõltub juuksurist, kelle juurde satud. Ühes salongis võib olla nii häid kui halbu juuksureid (näiteks Siiri Leinatamme ilusalongis ja ilusalongis Maribell). Aphrodite ilusalongi Nõmmel ei soovitaks, teenindus oli küll sõbralik, aga juustesse tehtud tumedad triibud olid paari nädala pärast peast kadunud:S.
Head juuksurit leida on NII raske!

Eve, 09.10.2005 12:55 

Teab keelgi öelda kus salongis töötab Tamara Korjagina?

, 23.10.2005 23:29 

Kõige paremad juuksurid on Tallinnas Kristjan Hairhouse'is ja Katrin Pilk Day Spa's. Mõlemad on väga hea silma ja käega, vabalt võib tooli istuda ja öelda, et tehke midagi.

Tartus aga Ruslan Salon+, raekojaplatsis. Viimati võttis ta küll juukseid veidi rohkem maha kui oleks tahtnud kuid asi oli täiesti seda väärt. Üldiselt kuidagi juba meesjuuksurid tunduvad asjalikumad, mitte nii ninnu-nännu.

Halvim kogemus oli aga Tartus Iluhoovis, kus tahtsin sellise pehme keemilise teha pikka juuksesse ja nooremapoolne juuksur kõrvetas juuksed ära, nägin välja nagu lammas. Ta ise sai ka aru et kuidagi kole on, sest oli näost ära, aga arve esitas ikka kosmilise, kuna ei ole kakleja tüüp, siis maksin ja jooksin koju nutma. Ja pidin samapalju maksma juuste vähegi korda tegemise eest hiljem Salon+is. Elu kalleim ja koledaim pea.

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

:), 24.10.2005 11:12 

aga minul oli positiivne kogemus hairexpressis.
juuksur aarvestas ikka minu sooviga ja oli äärmiselt sbralik

1 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

mhmh, 03.11.2005 16:16 

ma käin stockmannis..seal on kõige parem..soovitan soojalt..

;), 07.11.2005 16:10 

jõhvi endise polikliiniku ruumides on super juuksur Katrin:)))) SOOVITAN!!! SOOVITAN!!! SOOVITAN!!!

1 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kätlin, 07.11.2005 17:45 

Avastasin enda jaoks üllatavalt kena disainiga ja väga meeldiva õhkkonnaga salongi-Shnelly Day Spa Balti jaamas.Juuksur Aet tegi proffessionaalse ja mulle hästi sobiva soengu.Kahju, et ei olnud aega massaaziks. Tahan proovida järgmisel korral ka muid hooldusi.

Svea, 07.11.2005 21:16 

Ka minu soovitus on Balti jaama salong.Ilus, aga peaasi,et tasemel teenindajad.Minu juuksur on Sirje

Poste 252
Lk: <<7  | 8  | 9  | 10  | 11  | 12  | 13  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee