Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Hea/ halb juuksurikogemus?????!!!!

Poste 252
Lk: <<6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  | 12  | >>

lene, 28.02.2005 13:26

Kus olete viimasel ajal juuksuris käinud ja kas jäite rahule? Minu viimane käik juuksurisse (Laurell ilusalong) lõppes peaaegu et pisaratega....olin niiiiiiii pettunud. Kirjutage oma headest või halbadest kogemustest

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Heheei, 22.08.2005 22:24 

KEegi oskaks öelda midagi HairHouse hindadest?
Oleks plaanis minna priidu juurde

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

anx, 23.08.2005 02:50 

Kõige parem salong ja teenindus on tõesti pärnu südalinnas Di Ellys ja tänaseks olen avastanud ka sõpruse pst pireti salongi, kus ei pea kartma et pea tuksi keeratakse.

ingel, 23.08.2005 11:10 

kallis cats- see mis seal mustamäel sinuga tehti, oli ikka kole küll.....endalgi paar sellist õnnetust juhtunud.Aga ära väga muretse, juuksed kasvavad õnneks tagasi( ausõna, 2 aastat tagasi üks juuksur lõikas minu soovitud soengust umbes 30 cm lühemad juuksed- siis ma küll nutsin ja olin väääga õnnetu. Nüüd aga on jälle juuksed ilusad ja pikad. Niiet lohuta end sellega, et sul neid vähemasti päris ära ei lõigatud.)mina olen väga väga väga rahul selliste salongidega nagu- Ginger ja Intersalon. Nendest salongidelt tulen alati rahuloleva ja ilusana välja ja pean ütlema, et neis kohtades pole mitte kunagi pettuma.Kui ikka ütled, et tahad juukseid just sellist värvi, siis just selle värvi sa ka saad.ja kui juust kasvatad, ei lõigata ära pooled juustest.Ei ole küll jah väga odav, aga oma juustega enam kuhugi mujale katsetuse- eksituse meetodil eksperimenteerima ei lähe.

raili, 23.08.2005 22:01 

www.hurmus.ee/?view=15,50

konkreetne naine, ei lobise niisama, teeb ägedaid lõikusi ka meestele, naistele ka loomulikult. ettevaatlik, uurib tegemise käigus et kas sa ikka oled rahul ja kas ok samas vaimus jätkata.

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

sass, 24.08.2005 09:37 

Minge juuksurisse Raplas Karmani kaubamajas asuvasse juuksuri salongi OMA,küsige MERIKEST ja te ei kahetse.Töö on korralik ja hinnad võrreldes Tallinnaga odavad.Ma räägin tõtt.

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

mann, 24.08.2005 11:18 

jubedus tehti mulle Tallinnas PROFZONE DAY SPAs kaupmehe 6 . eestikeelest ei saand juuksur ka eriti aru.mingi mokalaat oli ka koguaeg,see on üldse jabur kui juuksuril telefon koguaeg heliseb,selleks ajaks kui mul kõik valmis oli,teadsin ma juuksuri perekonnaelust ja muudest isiklikest asjades kõik.enam sinna ei lähe ja SPASt oli seal asi kaugel.

Maris, 24.08.2005 11:42 

Väga mõnus on ROOSIKRANTSI ilusalong Tallinna Kaubamajas. Teenindus on hea ja juuksurid on kõik lihtsalt super head! Soovitan kõigile.

0 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

to cats, 24.08.2005 11:53 

püha taevas! ÕPI KIRJUTAMA!!! eeskätt soovitaks ette võtta astmevaheldust, kaashäälikuühendit ja kokku-lahku kirjutamist puudutava materjali! äkki sa ei oska rääkida ka, mõni ime, et mingi jama kokku tehti. ja loogiline, et juuksed välja langevad, kui sa neid kahel päeval järjest värvisid :S:S:S

tytruk, 24.08.2005 22:03 

käisin hiljuti Hairwxpress'is, ei soovitaks. Juuksur ise oli meeldiv, kuid kuumade kääride lõikus ei piirdunud üksnes katkiste otste lõikusega. Korduvalt lõikas juustesse ikka märkimisväärselt sisse ning jättis ka katkisi otsi. Õnneks on mul hetkel järkus juuksed, sirgete juuste puhul oleks tulnud ette võtta ka plaaniväline soengumuutus :S

tere, 25.08.2005 12:03 

mul lõikab sõbranna, ma ei ole nõus maksma sadu kroone mingi okse eest

Liina, 28.08.2005 16:17 

Ja jah...käisin ka kunagi magistralis asuvas salongis ja ei kiida sealset klienditeenindust ja nende tehtud tööd....
Palusin et nad värviksid pea tume pruuniks aga osutusin punapeaks....imelik.
Juukseid tuleb ka päris palju peast ära ja hind oli ka kirves.

On keegi käinud Creative Salon`is vöi Solis`is juuksed löikamas ja värvimas....kuias oli?

xx, 28.08.2005 16:54 

K6igil,kel Parnusse asja ,soovitan Harma ilusasalongi-to"o" korralik,kiire ning hinnad 6iglased.Soovitan soojalt Lyt.

...hm?, 29.08.2005 18:11 

Inimene kellele jäi ette minu õigekeelsus... olen viis aastat ROOTSIS elanud ja eesti keel on tõesti selle ajajooksul unarusse jäänud...vabandust kui teid se nii lugemise juures häiris,et ei suutnud välja lugeda....juuste üle värvimine ei toimunud samal päeval ja salongis ei soovinud ma pead üleni blondeerida vaid pigem salkke juustesse.
Isiklik arvamus salongist ei muutu ja ei soovita sinna oma raha investeerida.

Aune, 30.08.2005 02:44 

Mina käisin Sim salongis. Algus ehmatas ära venekeelsed juuksurid ning palju turiste, aga tulemusega jäin väga rahule. Ja hind oli väga soodne. Ma arvan, et lähen sinna tagasi. Juuksuri nime ei tea, aga ta oli blond, õlgadeni juuksd.

Kris, 30.08.2005 11:37 

Endal on juuksur väikeses, kuid armsas Lootuse Ilusalongis Hiiul. Juuksur on väga sõbralik ja suhtleb alati ning tunneb huvi ,mis ja kuidas ikka täpselt vaja teha. Väga mõnus koht.Ja hinnad ka normaalsed!

Poste 252
Lk: <<6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  | 12  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee