Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Hea/ halb juuksurikogemus?????!!!!

Poste 252
Lk: <<5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  | >>

lene, 28.02.2005 13:26

Kus olete viimasel ajal juuksuris käinud ja kas jäite rahule? Minu viimane käik juuksurisse (Laurell ilusalong) lõppes peaaegu et pisaratega....olin niiiiiiii pettunud. Kirjutage oma headest või halbadest kogemustest

2 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

kalli, 05.07.2005 22:32 

Tartus salon+ pidi ka Ruslan ikka väga tegija olema,teab ja tunneb asja läbi ja lõhki.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

maris, 06.07.2005 16:27 

kas keegi on külastnud eesti kosmeetikute ja juuksurite erakooli juuksurit??? Kuidas muljed olid ja hinnaskaala?

uustulnuk, 07.07.2005 09:08 

Kes oskaks soovitada Pärnus head juuksurit ning samas meeldivat teenindust. Tühi loba, mida oled sunnitud kuulama on väga ebameeldiv.

Anu, 07.07.2005 17:49 

Rimi hüpermarketis on juuksur Taire, kes enne oli Saaremaal Orissaares. Kui tema lõikab, siis olen rahul olnud.

, 09.07.2005 11:28 

Minge käige Rita Kiissi juures, seal on hinnad väga soodsad. See juuksur oskab soovitada ja teab täpset moodi. Ja veel on ta ülisõbralik ja lahke. Kadrinas on tegelikult kõik juuksurid väga head, hinnad on küll tunduvalt soodsamad kui nt. tallinnas vms. ja soenguga võib rahule jääda.

Sigrit, 28.07.2005 22:54 

Hair House on raudselt parim :)
Asub Maakri 23a.

Helve, 28.07.2005 23:18 

Minu lemmikjuuksurid töötavad Casabella Juuksestuudios. Lõbus ja lahke juuksurite seltskond, hästi tehakse pikendusi ja afropatse.Lasin lõigata- väga stiilne. Värvitakse L´Orealiga- värvivalik hea ja püsib hästi.
Halvim kogemus on loomulikult Laurellis- kunagi ammu-2000. aastal, kui alles avati. Mingi venelane nüsis mu juuksed nii lühikeseks, et nutsin kolm päeva. " Paradises" Sadamarketis tehakse küll põhiliselt sommidele, kuid korra käisin, enam ei lähe- üks juuksur värvis, lõikas ja föönitas kokku 45 min- järgmisel nädalal juba värv maas.

egle, 29.07.2005 01:17 

parim juuksur-kuressaares,salong-cinderella(ferrumi keskus),nimi-kaidi!absoluutselt parim!

killu, 29.07.2005 09:24 

Väga pofesionnalsed, asjalikud juuksurid on Käärkäes. Hind küll soolane, kuid tulemus alati väga kena, pealegi tooted, mida seal kasutatakse, jätavad juuksed pärast nii pehmeks ja terveks ja mõnusaks :)!!

pipi, 29.07.2005 13:39 

Tartu parim on Ruslan Salon+-s. Võid alati kindel olla, et julged pärast inimeste sekka minna. Pole just odav, aga mis sest odavast kasu kui pärast ahastama peab!

siilike, 29.07.2005 13:58 

Soovitan soojalt Metropoli ilusalongi hotell Metropolis ja sealset juuksurit Jane´t. Ta on SUPER!!! Kogemuste ja hea maitsega naine. Hinnad ka väga normaalsed!www.metropolisalong.ee

Sipsik..., 19.08.2005 15:54 

Paar aastat tagasi tabas jube kogemus. Tahtsin endale (Prantsuse) tukka, läksin juuksuri juurde ja tema solkis mu ilusad juuksed lihtsalt ära. Õnneks jõudsin enne täielikku hävitamist oma suu lahti teha ja öelda, et asi on vale. Juuksur ehmatas ise ka ära. Võtsin oma jope ning jooksin ruttu koju ning hakkasin mõtlema, kuidas oma poolikut tukka peita. Praeguseks on see juba korralikult välja kasvanud.

kiks, 22.08.2005 13:42 

viimati sai käidud intersalonis- väga meeldiv kogemus oli.

cats, 22.08.2005 20:21 

Söitsin trammiga koju ja kuulsin kuidas kaks sbrantsi rääkisid juuksurisse minekust.
Uks kiitis Mustamäel Magistrali kaubakeskuses asuvat juuksurit,kuna elan seal kandis ja juuksurisse oli vaja minna siis otsustasin,et kulastan seda salongi.....
Kuna olen ise kodus värvinud oma juukseid siis mötlesin,et seekord vöiks väikest muutust teha juuksur.Seal tehti mulle elu suurim tunga!
Olin juuksuris 3h.soovisin tumedatesse juustesse salke,kuna mul on suht pikkad juuksed ja ma olen neid ise pidevalt tumedaks värvinud siis on raske seda värvi lihtsalt juustest välja kasvatada.Se vöttaks liiga kaua aega.Soovisin salkke,mis varjaksid välja kasvnud kohad.Kuna juuksed on mul pikkad ja paksud ja neid on suht raske kammida kiskus ta mu juuksid kammiga nii kuidas jaksas....värvis pea heledakas ja siis punakaspruuniga ule....salkudest polnud jälgegi.Juukseid langeb sellest ajast peale nii palju välja.Ma imestan siia maani,et mul veel midagi peas on.
Juuksurisalongis töötajad ka köik venelased ei möika eesti keelt.Juukse värv kohutav ja hind mida ma selle eest maksin veel kohutavam 900krooni kiilaspäisuse eest.
Vesi peale salongile!
Heh!..muide se oli synnipäeva kink enesele.
Koju jöudes nuttsin oma mehe ölgadel,et mida ma teen.....Ei olnud julgust enam välja minna mees ostis juukse värvi järgmisel päeval.Värvisin kodus ära ja juuksed olid sama värvi nagu ennem.Täiesti möttetu juuksurisse minek.
Ehk oskab keegi soovitada tösiselt head juuksurit,et tehtud töö oleks ka seda hinda väärt mida makstakse.

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

triina, 22.08.2005 21:00 

Väga hea enesetunde sain paar kuud tagasi stiilimuutust tehes-lõikus,värv ja soeng-kõik oli super,kuigi algul väga harjumatu...praegu olen tulemusega VÄGA rahul ja külastan hairexpressi edaspidigi...ka teenindus on väga hea ja lahke(`värvimütsi`all istudes aitab aega mööda saata ajakirjad ning tee või kohvi :))ja ka hind oli normaalne kõik kokku läks mul 340kr.niisiis kui huvi on viska pilk peale www.hair.ee.

Poste 252
Lk: <<5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee