Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Mille pagana pärast?

Poste 4
Lk: <<>>

Mida arvata sellest, kui ilusad naised lasevad end kaelani täis tätoveerida, muutudes justkui mitte selle planeedi elanikuks? Loe edasi ›

1 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

muki, 25.07.2011 12:15 

Üldiselt kipuvad enda nahka tikkida ja augustada laskma inimesed, kellel on tavalisest rohkem läbielamisi...
Nt naiste kohta on mõned uurimused näidanud, et enim silmatorkavaid näopiercinguid lasevad teha naised, kes on talunud seksuaalset ahistamist või väärkohtlemist.
Minu puhul pidas see paika.
Ma ei tea, aga oletana, et see on justkui kellegi võõra ja tugevama maski kandmine, et sisemist haavatavust varjata.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kuuno, 26.07.2011 10:35 

Võtame arvesse. Olen seda isegi kahtlustanud.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

R., 11.01.2013 00:16 

Teile ei meeldi - kahju küll. Mulle ei meeldi näiteks kunstripsmed, eriliselt õõvastavad asjad on, silmatorkamatuid võltsripsmeid ei ole olemas.
Miks inimesed küll teevad midagi, mis teile ei meeldi? Äkki seepärast, et NEILE see meeldib.

Muide, mul ei ole omal ühtki tatoveeringut, nii et see ei ole "enesekaitse-kommentaar vms" aga selline konkreetselt halvustava "arvamuslugu" ajab kopsu üle maksa, pole teie asi, mis kellegi naha peal on, peaaei, et nad ise rahul on.

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Juku, 09.03.2013 23:36 

Liigapalju ilu on kole.

Poste 4
Lk: <<>>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee