Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Looduslik toode, milline?

Poste 9
Lk: <<>>

Liina, 15.02.2010 14:09

kogemused, mõtted? kui looduslik on ikka looduslik?

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

., 16.02.2010 19:03 

Päris looduslikku niikuinii ei saa, ära usu kõike mida loed. Mõtle ise, kuidas see mingi kreem saab purgis kuid säilida kui midagi sees pole?

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

jahon, 16.02.2010 21:49 

isegi endatehtud kreemid säilivad kuid ja sees on ikka ka midagi, isegi väga palju, aga loomulikult puht looduslikud asjad. Tasub ikka uurida tootepakendit - on küll selliseid brände, mis ainult looduslike toimeainete näol säilivad. Olen vaadanud Living Naturet ja tõesti...?! miskit kahtlase varjundiga silma ei hakka - hoopis palju häid komponenete sees

Liina, 22.02.2010 13:18 

Hm, olen nõus. Ma arvan ka, et eks tehakse neid nii looduslikult kui võimalik - kui eksisteerib väide, et looduslikud. Mingi keemia peab seda kreemi elus hoidma.Kuid seda usun, et mingi vahe ikka toodetel on. Olen siin testinud erinevaid tootesarju.. Hausckalt,kibiolt ja vist oli Thann.On ikka maasstoodetega vahe sees..

Anete, 03.03.2010 23:35 

On firmasid, kes teevad täiesti looduslikke shampoone, hambapastasid... mida iganes. Ja need on head, tõesti on. Kõike saab teha ka looduslikult, näiteks mina teen ise kreemi (eeterlikud õlid ja taimerasvad, vesi, mesilasvaha ja eimidagi muud) ning püsib kuid. halvaks veel pole läinud, sest olen ikka mõne kuu jooksul ära kasutanud. Ma pigem just ei julge neid pika säilivusajaga asju kasutada, seal sees peab ikka ilge keemia olema...

loore, 05.04.2010 22:01 

www.surveypirate.com/Survey.aspx?surveyid=14615&sp.mac=zmNzPBp8PhE0e9H7lNljbg%3d%3d

Looduslaps, 08.09.2010 23:28 

Surnumere originaalsed tooted - 100% looduslikud tooted.

OBEY YOUR BODY - Mineraalkosmeetika

www.fimage.eu

LiisK, 01.10.2010 08:32 

Fimage.eu võiks siis ka meile kõigile siia lugemiseks mõne toote koostisosad paste'da, et võiksime looduslikkuses veenduda.

Eva, 06.10.2010 15:01 

suht looduslikud ( 100% looduuslikku pole olemas!)ja samas ka head on nt. oriflame-i kreemid. ise olen konsultant ja juba palju aastaid katsetanud.

Poste 9
Lk: <<>>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee