Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Majoneesi mask juustele - juuste tugevdamiseks ja sära andmiseks

Poste 8
Lk: <<>>

F, 18.12.2008 14:11

Imeline asi, proovisin järgi kuidki olin algul skeptiline.
Käib nii, ostad poest tavalist majoneesi (mitte light, vaid normaalse rasva sisaldusega), kuivadesse juustesse hõõrud sisse, paned juuksed rätikusse (hea oleks kui oleks duššimüts nö ja selle peale rätik), hoiad 20-30 minutit, ~10 minutit korralikku loputust jaheda! veega, juuste pesu (tavalise šampooniga) ja tulemus on super!
Juuksed on pehmed ja ilusti säravad. Lisaks viib majoneesi mask välja juustest toksilised ained ja tugevdab neid, stimuleerides ka juustekasvu :D
A ps. igaksjuhuks hais on vastik, aga elab üle, tulemus väärt.

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Klubnichka, 22.12.2008 21:28 

aga kas see hais laheb peale peapesu ikka ara? voi jaab pahe kui juuksed kuivad juba on?

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

F, 23.12.2008 15:21 

jah läheb täitsa ära, aga võti seisneb selles, et tuleb loputada jaheda veega alguses, kuni tunned et majonees on läinud, siis sampoon ja juuksed lõhnavad sampooni järgi :D
majoneesist ei jää jälgegi, see eest saad terved ja säravad juuksed :D ja tulemus jääb.

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kuuno, 23.12.2008 20:08 

Mu imetlus muudkui kasvab ja kasvab...

nunnu, 09.03.2009 16:24 

Majonees koosneb teadupärastu munast ja õlist. Väga hea mõte! Munaga olen varemgi jännanud aga see ikka tükk tegemist, jube kleepuv on.

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kuuno, 10.03.2009 10:13 

Mulle meenus just, et kunagi pidin ennast atsetooniga pesema. Asi oli väga tõsine, sest mind sunniti kõiki klassi toole üle värvima ja seda ilma mingite töökinnasteta. Loomulikult olin ma värvine ja ainus võimalus oligi atsetoon. Mäletan igatahes, et käekarvad läikisid pärast küll väga hästi. Ma arvan, et see oli atsetoonis sisalduvast õlist.

annika, 27.01.2010 23:53 

mm, muide olen kuulnud et majoneed tuleks natuke soojaks lasta. (mikrokas). loputada sooja veega, pesta šampooni ja palsamiga.
aga sel vast vahet ole vms?

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

karmen., 17.08.2011 18:49 

Ise teen samat maski omale, kuid mina lasen seda juustes hoida poolteisttundi. Peab mainima, et juba esimese korraga oli tulemus märgatav :).

Poste 8
Lk: <<>>
Foorum
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee