Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Mineraalpuuder

Poste 15
Lk: <<>>

Sisotka, 18.11.2008 15:01

Olen umbes aasta kasutanud Avoni mineraalpuudrit ja minu nahale sobib see väga hästi, kuid nüüd juba pikemat aega pole seda toodet enam kataloogis müügil. Sooviks ka edaspidi mineraalpuudrit kasutada. Olen siin lugenud teemasid mineraaltoodetest, kuid enamusi ei müüda eestis NT. bare escentuals jne. Oskaksite soovitada midagi, mida eestis müüakse?? Või äkki mõni avoni konsuldant oskab öelda, kas seda puudrit veel tuleb müügile?

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

F, 18.11.2008 21:08 

loreali oma on väga hea

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kerli, 18.11.2008 22:18 

Praegu käib ju hull reklaamkampaania, igalpool müügil.
Ise kasutan ka L'Oreali oma ja see on SUPER! Mulle väga meeldib!

LiisK, 21.11.2008 21:44 

ma siiski soovitaks netist vaadata - tuleb kokkuvõttes odavam, eriti kui kiiresti oma perfect match'i leiad. Bare escentuals on kohutavalt overpriced.
Meie poodides müüdavad nn mineraalpuudrid on sageli rohkem päikesepuudrid (kohutavalt sädelevad) ning sageli ei ole ka heledaid toone. Lisaks sisaldavad osad neist säilitusaineid ja kunstlikke värvaineid.

b, 26.11.2008 18:22 

Kuidas see Loreali oma muidu kuivemale nahale sobib? Et ehk kuivatab veel rohkem?

Kerli, 26.11.2008 18:51 

Minul on ka suhteliselt kuiv nahk kuid kannan enne peale panekut nahale niisutavat kreemi, siis joon veel hommikukohvi ja vaatan Terevisiooni ning alles peale seda kannan peale. Hästi mõnusalt jääb, kuid jah toonide valik suht nigel, õnneks leidsin ise just õige. Soovitan poes proovida ja klienditeenindajalt nõu küsida!

ks, 26.11.2008 19:34 

ainus tõeline puhas mineraalpuuder,mis eestis müügil,on Bella Pierre ja seda sai osta Ilusõnumilt muidu ;)

Sisotka, 28.11.2008 08:56 

Nii, vaatasin ja mõtlesin, et Loreali oma ma ikka ei osta. Tundus väga läikiv kuigi üks oli mattim ka, aga.... ostisn BeYu oma. Väga sobib mulle ja mõnus ei kuivata ega mingeid laike ei jää. Selline pisike kinkekotike oli, kus pintsel ka kaasas, olen väga rahul! Tänan vastuste eest!

LiisK to ks, 20.01.2009 22:14 

saab ka odavamalt kuiet 600 eeku 30 gr topsile raisata. ma ostsin viimati 4 untsi 16 doltsi eest :P, jagub AASTATEKS.

mari, 23.01.2009 14:36 

Soome firma Dermoshop ist saab kahte tooni loodusliku mineraalpuudrit 136krooniga .Ei sädele,takistab läikimist , ja jääb väga loomulik.soovitan soojalt.

LiisK to mari, 23.01.2009 17:33 

Dermoshopi meigipõhi ei sisalda vismutoksükloriidi ning on üks puhtamaid eestis müüdavatest mineraalpuudritest

Dermoshopi häda on see, et postikulu on ca 90 eeku kui kogutellimus jääb alla 700 eegu.

milline on Dermoshopi puudri katvus?

()

mari, 24.01.2009 01:23 

Katuvus oleneb palju seda peale panna.ma jumestuskreemi ei kasuta ja peole minnes katan lihtsalt igapäevase ühe kihi aselmel kaks kolm korda.igapäevaselt piisab ühest kihist.Hea lihtne ja mingeid rante ei jää.

Kuigi jah ,kui ainult seda tellida peab postikulu maksma.Aga muidu miskit halba ei oska öelda ,kui väljaarvata, et seda ei saa lihtsalt iga hetk poodi ostma minna.

LiisK to mari, 08.03.2009 21:02 

vabanda, küsin veel: kui suur on see purk? mitu grammi toodet on sees?

Merka, 06.11.2009 08:03 

Kes huvitatud Bare Escentuals mineraalkosmeetikast, saab minu kaudu tellida: merl92@gmail.com

Mineraaltoodete kasutaja, 08.09.2010 23:37 

FOUNDATION BASES – MINERAAL PUUDRID
Amazing Base® Mineral Foundation - SPF 20

Suurepärast katvat funktsiooni omav tolmpuuder Loose Mineral Foundation SPF20 on lisaks viimistlus puudrina ka iseseisev jumestuspõhi.
4 –ühes! Jumestus / Katvus / Puuder / Päikesekaitse

Korrigeerib naha tekstuuri ja jääb nahal särav ning siidine. Valgustpeegeldav koostis on kerge kuid katab hästi iluvead ja ka pigmendilaigud. Ei ummista nahapoore, kuna ei sisalda talki ega sünteetilist mineraalõli. Laseb nahal vabalt hingata ja on suurepärane jumestustoode ka tundlikul nahal ja ka vahetult pärast näonaha süvahooldusi. Sobib eelkõige normaalsele, kuivale ja dehüdreeritud naha tüübile. Seejuures neile, kel probleemiks ekseem ja rosaatsea (roosvistrikud). UVA/UVB SPF 20 annab tugeva loodusliku kaitse päikese eest. Veekindel.

TIPS!

* Vähem on rohkem! Hämmastusega võid kogeda kui vähe on tarvis mineraalidega puudrit, et katta kõik iluvead ja saada ühtlane jumestus.
* Kasuta juurde aktiivseid niisutus-sperisid D2O Hydration Spray või Pommist Spary

PurePressed® Base Mineral Foundation - SPF 20

Tõeliselt õhuline pool-matt press-puuder ei ummista poore ja toimib põletikuvastaselt. Eriti sobiv rasusele ja sega tüüpi nahale, seejuures neile, kel probleemiks akne ja rosaatsea (roosvistrikud). Suurepärane katvus, mis annab nahale nii siidja tekstuuri kui ka sobiva jume ja kaitse keskkonna eest. Veekindel. On Amazing Base tolmpuudrile sarnase koostisega, kuid sisaldab veel lisaks koostisaineid:

Räni (hydrated silica) - valmistatud liivast. Seob naha rasu, mistõttu meik ei määrdu ega muuda värvi.

Männikoore ekstrakt - (pine bark extract) Päritolult prantsuse Maritime männikoorest, milles 85-95% proanthocyaniidid ja flavonoidid on nii looduslikud säilitusained kui ka aktiivained mis taksitavad vabade radikaalide paljunemist nahas. Viiskümmend korda tõhusam antioksüdant kui E- vitamin ja kakskümmend korda tõhusam kui C-vitamiin. Peenema molekulaarstruktuuri tõttu imendub ekstrakt sügavamale nahka.

Päikesekaitse SPF20 - nii tolmpuudris kui ka press-puudris sisalduv SPF 20 annab tugeva loodusliku kaitse päikese eest nii UVA/UVB kiirguse vastu.

Saadaval: www.fimage.eu

Tallinn, Mustika keskuse 2 korrusel.

Poste 15
Lk: <<>>
Foorum
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee