Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

jumestuskreem

Poste 18
Lk: <<1  | 2  | >>

Me, 21.02.2006 19:46

Igal pool kirjutatakse ikka nii ja naa jumestuskreemidest. Kuidas valida ja kuidas peale kanda. Aga äkki oskab keegi soovitada head jumestuskreemi, mis ei määri nii hullult. Väga piinlik on enda jopet ja salli määrida jumestuskreemiga, palju hullem veel kedagi teist nt kallistades määrida :S Kasutan hetkel Manhattani mustas tuubis jumestuskreemi, aga see määrib hullusti. Soovitaks äkki keegi sellist katvamat jumestuskreemi mis oleks püsivam? Hinnalt peaks ikka ka 100.- kanti jääma!

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

, 21.02.2006 20:14 

Kasutan Max Factor "colour adapt" ja olen väga rahul. Ei määri üldse. Aga samas usun, et oleneb ka kui palju panna. Kui terve nägu paksult sisse möksida, siis määrib iga kreem. Isiklikult ksutan ainult probleemsetes piirkondades (nina) ja väga õhukeselt.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

L`oreal, 22.02.2006 11:56 

Loreal True Match on hea jumestuskreem. Kui peale kanda õhuke kiht siis ei määri. (u 130.-)
Revlon ka eriti ei määri aga tekitab punne. (u 160.-)

Me, 22.02.2006 16:34 

neid kahte olen kaalunud kll st Color adapti ja loreal true matchi aga kas need on katvad ? mõned jumestuskreemid on sellise läbipaistvama koostisega..tahaksin just sellist mis katab hästi!

, 22.02.2006 17:50 

loreal ideal palance( toon 15 ) s.o umbes 180kr, hele toon ja ei määri eriti.Ei jäta läikima ka nägu.

, 22.02.2006 18:12 

Colour adapt katab hästi pisikesed iluvead ja tulemus jääb loomulik. Aga väga punaseid põletikulisi vistrikke ei varja täielikult. Siis on võibolla vaja mingit meditsiinilist peitepulka.

, 22.02.2006 20:57 

Vanasti oli Niveal hästi hea jumestuskreem (klaaspudelis), mis oli selline valgustpeegeldavate osakestega ja jättis näo särama niiviisi armsalt ja värskelt. See on aga juba mitu aastat müügilt kadunud. Äkki oskab keegi midagi sarnast soovitada. Mis oleks ökonoomse hinnaga, kerge koostisega ja valgustpeegeldav?

True Match vs Color Adapt, 22.02.2006 21:12 

L`oreal True Match on superhea. Aga meeldib just eelkõige sellepärast, et on nn läbipaistva koostisega, ei tekita näole maski ja nagu ei saakski aru, et jumestustkreem näos on. Color Adapt oli selles mõttes ehk veidi katvam ja sobiks sulle seetõttu ka rohkem.

Kristi, 23.02.2006 10:38 

Mul Borjours jumestuskreem. Olen rahul, maksis 200 eeki.Katab kergelt ja ei määri.Ega muidu jumestuskreemide toimet ei tea,kui ei proovi.Need toimivad koigil erinevalt. :)

mari, 23.02.2006 13:44 

no jah,mina kasutan ja soovitan Elisabeth A,rdenit ja olen väga rahul,sest seda tuleb ka õhukese kihina panna ja on väga loomulik,aga maksab 400.-ma olen selle pudeliga juba terve aasta läbi saanud

hellu, 23.02.2006 17:49 

maybelline dream mousse bronzer on väga mõnus, kerge ja EI määri. jätab nahale päevitunud jume ja ilusa sära. hea peale kanda. maksab u 130. soovitan! ;)

muki, 24.02.2006 10:58 

Kasutan seda sama mida sinagi ja olen väga rahul.:)

Sigrid, 25.02.2006 19:17 

LEidsin täna Ideaal Kosmeetikast superlaheda jumestuskreemi Revloni Skin Lights, hind 173 krooni. Jääb väga loomulik ja kergelt sätendav. On veel ka Skinlights peitepulk, hinda ei mäleta, et suuremaid punne peita. aga tulemus jääb mõnus ja kerge ja ei määri, kui õhukeselt peale kanda

KX, 25.02.2006 19:40 

Max Factori colour adapt oli tõesti hea. Sellega ajasin kaua aega läbi ka. Maksis 199.-
Praegu kasutan Avoni jumestuskreemi.Mingisisugune matt ja ka ei määri. Maksis 109.-
Mul on ka manhattani igasugusele nahatüübile mõeldud jumestuskreem, aga see tõesti määrib.Hommikuti ei tahagi seda näole panna, kuna see tundub nii vedel, aga samas paks.Kuigi maksis 79.-..Ega selle hinnaga polegi paremat saada.

Eva, 15.03.2006 14:26 

Maybelline´i Wonder finish make up, hästi kerge ja vedela koostisega. Pärast pealekandmist jätab sellise puudrise ja sametise mulje, hästi mõnus :) Hind kuskil 140.- kandis.

Ly, 06.04.2006 20:41 

maybelline'i uus jumestuskreem (pure makeup) on väga hea. Katab hästi ja on hästi kerge

Poste 18
Lk: <<1  | 2  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee