Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Juuste värvimise ABC

Poste 4
Lk: <<>>

Uskumatu, aga tõsi! - Femme gallupist selgus, et lausa 41% naistest eelistab oma juukseid värvida kodus. Mõned näpunäited. Loe edasi ›

6 inimest 6st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

kris, 12.09.2008 11:53 

Olen palju aastaid ise juukseid värvinud. Nüüd, mil juustes halli, pole tulemus alati see, mida oodanud olen. Nimelt olen kuldse asemel halli või veel hullem, rohelise tooni saanud. Oleksin väga tänulik. kui saaksin lugeda näpunäiteid hallidele juustele õige värvitooni valimisest.

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Annely, 12.09.2008 20:25 

Ma ei viitsinud praegu artiklit läbi lugeda, aga ise värvin ka muidu kodus juukseid, paar korda ebaõnnestunud ka.Nüüd otsustasin endal loomuliku pruuni kasuks, ehk siis asvatan vana värvi välja.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

, 09.10.2008 18:56 

mina kui juuksur ütleks ühe kommentaari, et tegelikult juuste lõikus enne juuste värvimist ei ole soovitatav, kuna ...värvimine niigi kahjustab peale lõikamist kahjustab see otsi uuesti ja seljuhul pole mõtet. Pigem enne värvida ja siis lõigata ja hooldada.

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

kreete, 01.02.2012 17:20 

Mul on selline lugu et ma värvisin oma juuksed punaseks ja tahtsin tumepruuniks tagasi saada kuid poevärviga värvides sain hoopis oranžikas helepruuni värvi ning ma tahan jällegi oma tumepruuni juuksevärvi tagasi saada kuid ma ei tea millist poevärvi osta ja kuidas need jäevad.Juuksuri juures värvimiseks mul kuidagi aegabei jää.

Poste 4
Lk: <<>>
Foorum
Femme uudiskiri

Kaunite kaadrite ja võrratute näitlejatööde poolest silma paistev erootiline suurteos.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee