Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

viviscal

Poste 16
Lk: <<1  | >>

kris, 07.02.2006 09:04

tere! Siin räägiti natuke viviscali tabletide kasutamisest, mis pidi juustele jõudu andma. Tahaks lugeda teiste kogemusi, kas tõesti aitab, kui kaua peab tarbima ning mis tulemus oli. Kuna see on päris kallis lõbu, siis kuulaks enne teid:)

tänan

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Miizu, 10.02.2006 12:45 

Tugevdab ja parandab juukseid kindalsti ning aitab väljalangenud karvanääpsudel uuesti elu alustada. Aga paksendab st juurde juukseid ei tule kindlasti. St kui sul on sünnist saati õhukesed siis juurde ta neid labist ei tekita.
vt loe lisa:
www.puustekosmeetika.ee/tooted.php?id=8

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

kris to miizu, 10.02.2006 14:15 

kas endal on ka positiivne kogemus olemas? seda infolehte ma lugesin juba jah, aga tahaks reaalseid näiteid ka kuulata:)

Kairi, 03.07.2007 18:36 

Minul läheb 4 pakk neid, aga pole veel aru saanud et juuste kasv või midagi muutunud oleks...eks näeb mis aeg toob1 :)

k, 10.07.2007 10:02 

mina pesen praegu selle sampooniga. ja kasutan merz tablette. kuna olen seda teinud heal juhul kuu aega, siis on vist tulöemustest vara rääkida.

minni, 10.07.2007 10:07 

sõber sööb tablette juba üle poole aasta, juuksed kasvavad kiiremini küll. tihedamad ka vist veidi, aga tõesti tihedamad kuna juuksed läksid vahepeal õhemaks, mitte niisama ei tulnud juurde. neid tuleb ikka kaua süüa ja raha kulub palju:)

Mariann, 11.07.2007 17:36 

Mina alustasin nädal tagasi teise karbiga ja pole ka siiamaani mingit vahet märganud, isegi juuste väljalangemine pole veel peatunud ega isegi vähemaks jäänud, tuleb sama palju, kui enne esimese viviscal tableti võtmist. Aga nahaarst ütles, et seda peab vähemalt 6-8 kuud sööma.

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Piret, 17.08.2007 11:54 

Mina olen tüüpiline stressinäitega inimene, kes alailma millegi pärast muretseb ja asju analüüsib. See omakorda mõjub organismile ja lõpuks ka juustele. Märksasin esmakordselt mitu aastat tagasi, et mu juuste väljalangemine on ületanud normipiirid ja ajapikku hakkasid tekkima ka hõredad kohad pealael.
Alustasin Viviscali tablettide kasutamist ja ausalt võin öelda, et esimese kuu möödudes nägin oma pealael väikesi uusi karvakesi :D
Kasutasin neid oma 7 kuud ja tõesti olid juuksed tugevamad, elastsemad, läikivamad ja neid oli mul rohkem peas, enam polnud paljasalasid.
Nüüdseks on sellest oma aasta möödas ja ma olen elanud oma tavapärast elu koos stressi ja muude halbade kommetega, nagu toitun enduiselt ebakorrapäraselt ja võibolla ka ebatervislikult, jne. Ja olen otsustanud tänasest päevast uuesti neid kasutama hakata ja pöörduda ja dietoloogi poole, et korrastada oma toitumist, samuti tegelen ka stressist lahtisaamisega.
Soovitan südamest kasutada Viviscali tablette. Need on küll kallid, kuid tasuvad end ära.Oma tervise heaks võiks ju vahel investeerida!

waic, 05.11.2007 20:57 

Ise söön neid tablette juba 4-s kuu kuid ütlen ausalt,et siiani pole MITTE MINGIT vahet märganud, kuigi karbisolev kirjake lubab muutusi juba peale teist kuud .... vaatab mis edasi juhtuma-mitte juhtuma hakkab :)

jaa.., 19.02.2008 20:34 

Tere!

Tahaks teada tooteid, mis kindlasti aitavad sellise situatsiooni puhul: mul olid üle keskmise paksud juuksed, poest naljalt sobivat juuksekumme jne. hoidjaid ei leidnud, sest nii paksud olid..... kaks korda viimase 5. aasta jooksul olen päris karmi dieeti pidanud (esimesel korral täiesti ehtne anoreksia-arsti diagnoos, teine kord lihtsalt sõin paar-kolm kuud liiga vähe), mistõttu langesid ka juuksed välja. Rumalus, tean, see selleks. Küsimus, kas on reaalselt võimalik, et saan kunagi sama paksud juuksed tagasi. Kahe korra vahel nad küll ei taastunud.

jaa.., 19.02.2008 20:38 

..et mitte et nad on ilusamad, läikivamad, pikemad, tervemad, vaid et neid ON ROHKEM kvantitatiivselt või ideaalne-sama palju, kui algselt.

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

hmm, 28.02.2009 14:12 

Kuidas kellelegi...mina tarvitasin ära kolm karpi ning mul kasvas pikemate juuste alla väike poisipea :)

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

m, 23.03.2009 02:01 

Kannatust on vaja varuda.ega paari kuuga ei juhtu jah midagi.alles poole aasta pärast peaks olema midagi aru saada. Ja väga tähtsal kohal on peanaha massaaz.See teeb imet!

S, 28.03.2011 20:03 

Minul ausalt öeldes on aidanud 3 vôi 4 x elus, kui oli tôesti hull (stressist ja toitumisest tingitud) juuste väljalangemine. Juuksed said "kinni" alati ainult ühe karbitäiega. Samas vôin ma olla mingi erijuhtum, sest valdavalt kasutajad üle maailma sarjavad ja pôhjavad seda toodet, à la MITTE MINGIT EFEKTI EI ANNA. Ei tea, mina olen suur soovitaja alati olnud.

Viviscal, 05.05.2011 10:45 

Kõige odavamalt on võimalik Viviscal saada www.fitness24.ee

vivical, 28.09.2011 11:18 

olen seda sampooni ja palsamit kasutanud ja supper hea.Juuksed muutusid tugevamaks ja ka kasvasid 2 cm kuus.Kõik küsisid kuidas juuksed nii ilusad nagu reklaamis.
Muidugi jätsin selle kasutamise pooleli loomulikult raha pärast ja tõesti kuskil poole aasta pärast muutusid juuksed samaks viletsaks nagu ennem.
Tegin ka sibula maski supper hea tulemus aga mis lõhn,lisaks sellele ka ebamugav toiming.Sibulamaksiga muidugi tuli tegeleda mitu kuud ennem kui tulemus tuli.Minul oli 3 kuud kuur,kus oli ka tulemust.

Poste 16
Lk: <<1  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee