Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Paigaldan juuksepikendusi uue tehnoloogiaga SOODSALT!!!

Poste 44
Lk: <<1  | 2  | 3  | >>

Extension, 18.06.2008 14:28

KÕRGTEHNOLOOGIA UUSIM SAAVUTUS juuksepikendusaparaatide maailmas Külmtehnoloogial baseeruv süsteem, mis töötab ultraheli abil.
Ultra Star tehnoloogiaga jäävad juuksepikendused maksimaalse püsivusega ja kinnituskohad on minimaalselt tuntavad.
Kinnituskohad jäävad pisikesed ja lapikud, pole üldse aru saada et sul midagi peas on.
Külmkinnitus meetod väga omajuukse sõbralik - Ei mingeid kuume tange enam
Juuksed püsivad peas ega lange välja, samu salke saab kasutada ka hoolduses.

Kasutan So.Cap´i juukseid

Uue tehnoloogiaga pole vajalik vahepealne hooldus kuna uus kinnitus on nii sile, et pusasid ei teki

Lisaks on olemas efektsalgud ning Swarowski kristallid.

Töödele GARANTII.
Olemas ka Diplom
Hind on 30.- krooni salk. Hooldus alles 5-6 kuu pärast.
Salgud on kõik 60cm pikkused.
Saab osta juuksehooldustooteid hea hinnaga, mis on juustele väga kasulikud.

Valmimas on koduleht.

Info: liisiant@yahoo.com

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

naine, 30.10.2008 01:06 

Neiu Liisi,kogu minu lugupidamisest..kuid kas te ei leia,et olles juuksepikenduste maailmas niivõrd roheline,võik enese vastu siiski ausaks jääda ent vaadata üle endale tehtava reklaani iseloom.ma ei vabanda,nimetades seda suisa odavaks.
Maailm on pisikene,rääkimata Eestist...ei tasu olla nii naiivne.Selline alatu kopeerimine,laimamine,mustamine avalikuse ees on halb reklaam vaid sinule endale.
kogemusi kogudes ja pisut maad olnud kombanud,jõuab karm reaalsus peagi koju KUI väike on see ring Eestis.
Ja,et end niisama plärajate alla liites,kompasin ka mina maad...siit ka kõsimus,millele natukene mõelda võiksid..kus sa said endale selle aparaadi millega töötad,kes ja mille alusel sind koolitati ja nõustati kui sul häda majas oli??? kes see inimene oli????
teistele teadmiseks,see oli Helina!
Et siis hammustad kätt,mis sind toitis-piltlikult öeldes.
alatu oled!
viimasek ei saa mainimata jätta sinu fotoshopitud kuulsusi mis pool päeva üleval rippuda jõudis:D
sinu lolluste jada võiks juba lõppeda!
oeh,võta ennast kokku lapsekene!

mõistlikku infovahetust soovides,
hoide meie ja enda pead prahist puhtad:D

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

Marielle, 12.11.2008 13:45 

To naine

Carmen kass on ka modell, kas tema looja on siis modell vä???

Olen õpetanud tipptantsijaid, kuid mina ei tegele enam tantsuga.

Kuidas sa saad nii idioot olla???

On koolitajaid, kes õpetavad, kuid ise ei tea asjast üldse suurt midagi. Igasuguseid inimesi on, kes peavad ennast nn. õpetajaks kuid tegelikult pole ta mitte keegi. Õpi maailma tundma!!!

On ka koolitajaid kes õpetavad nii mööda kui mööda!!!

Marielle, 12.11.2008 13:49 

Kust sa võtad et Liisi roheline on???

See kui sina Helina tema peale kade oled, teeb Liisi kohe roheliseks vä?
See kui sina Helina oma tööd teed üle perse ja teiste peale kade oled, on sinu enda mure.

Kuule lapseke anna endale abi, palun!!!

To naine, 12.11.2008 14:16 

Kle kasutaja naine!!!

Kelle käest sa auto üldse ostsid??? Tead, et auto ostmisega kaasneb sõiduoskuste koolitus!!! Tead seda või???
Mille alusel sind koolitati, kui sa autoga
puusse sõitsid???

Kle kelle käest või kust kohast ostsid sa endale viimati saapad??? Tead seda ka??? Saabaste ostmisega kaasneb koolitus, "kuidas kõndida"!!!

Et siis hammustad kätt, kes sind koolitas seda kõike tegema ;)

Maiken, 12.11.2008 15:35 

Ma ise õppisin juuksuriks juba mitu aastat tagasi ühes koolis.
Olen ennast pidevlt täiendanud ja välismaal koolitustel ja konveretsidel käinud jne. jne...

Loogiline, et inimene saab koolituse ühest kohast ja ennast pidevalt täiendamas käib Sina "naine" nüüd kül ei saa antud inimese kohta öelda et inimene on ainult ühe koolitusega piirdunud.

Mina soovitaks sul Liisile helistada ja küsida, mis KOOLITUSED ta kõik läbinud on ;) (väike soovitus)

Merike, 13.11.2008 09:01 

Liisil on ammu uus aparaat!!!

Helina, 03.12.2008 23:48 

Teeks nüüd ühe asja selgeks siin,
mina EI OLE Liist koolitanud, oma aparaati müües näitasin vaid kuidas külmkinnitusaparaadiga salke kinnitatakse... see mis ta sellega edasi tegema hakkas ja kuidas ta seda tegi ma ei tea ega pea ka vajalikuks teada... igaühe enda südametunnistuse asi kas käia enne koolitusel kui võõraste inimeste juustekallale minna või mitte!
Esimene koolitus oli tal 9 mai 2008 aasta. Seega järeldus, et sinnamaani paigaldas ta juukseid koolitust omamata!!!
Aprilli lõpus helistas ta mulle ja kurtis oma kurba saatust kuidas ta hullumaja paberitega väljapressija otsa sattus. Palus kas ma saaksin teda kuidagi Diplomi asjus aidata, et kas ma ei saaks talle saata koopiat oma diplomist, et see omanimeliseks ümber teha, et tal oleks midagigi oma kaitseks ette näidata :S Selle plaani käskisin tal kohe unustada!!! Pakkusin välja et saan ta Kivilainesse koolitusele sokutada... ja seda ma ka tegin... arvegi on ette näidata kes tõestust tahab! Et teda sinna koolitusele saada oli ka tükk tegemist, sest enam ei ole seal eraldi võimalik koolitust saada, pead ostma stardikomplekti ei koolitust saada, mulle aga tehti erand kuna olen neile pikaaegne hea klient olnud!
Aparaati müües andsin kaasa numbrid kus saab osta korralikke kvaliteetseid juukseid ja muud vajalikku töö tegemiseks...
Ja mida ma kõige selle eest vastu sain???
Vat kõik selle mida nüüd siit igaltpoolt lugeda võib milline kadekops ja petis ma olen!
Aitähh Sulle Liisi, tõesti aitähh!!!
Sa oled tõesti nii tore tüdruk, nii heasüdamlik ja meeldiv inimene!

Kati , 01.01.2009 15:10 

Lugedes Liisi postitusi jääb küll mulje, et inimene on väga ebastabiilse närvisüsteemiga...:)) enamus kommentaarid on just tema stiilis :))))

, 15.01.2009 17:24 

tere,
kas paigaldate ka efektsalke.mul omad olemas.
10 tki
palju ühe salgu paigaldamine maksab

Liisi, 26.02.2009 10:59 

HELINA VÕTA MINUGA ÜHENDUST!!! MA NÄEN SIIT LUGEDES, ET MIDAGI VAEVAB SINU HINGE. KLAARIME NEED ASJAD ÜKSKORD NÄOST NÄKKU ÄRA.

KÕIGIL KELLEL HUVI SAAVAD PAKUTAVATE TOODETEGA ISIKLIKULT TUVUDA NING ISE VEENDUDA ET TEGU ON ORIGINAALIDEGA.

TUNNISTUSI ON AASTAST 2007.A.

Helina, 02.03.2009 23:24 

Ma olen Sulle juba KÕIK öelnud mida ma kõigest sellest arvan! END OF STORY!!!

Kuuno, 03.03.2009 09:37 

Tegemist on kahtlematult eepost vääriva juhtumiga. Samas näib mulle, et asja uba pole mitte diplom ja muu sellega seonduv vaid asjaolu, et Liis on teinud oma elus panuse vaid ühele asjale -juuksepikendustele. Kui kogu inimese identiteet on seotud vaid külmkinnituse ja juuksepikendustega, siis on mõistetav, et ta suhtub sellesse tõelise kirega, sest lõppudelõpuks sõltub sellest kogu tema elu ja hakkamasaamine.
Kui Liis oleks kunagi kätte võtnud ja õppinud selgeks ka mõne lisaeriala:õpetajaameti, lasteaiakasvataja elukutse, kondiitri või juristi austusvääriva eriala -ei peaks Liis ennast nende juuksepikendustega diskrediteerima ja kätt väänama.
Juuksepikendused on üleüldse väga riskantne ja rasketel aegadel liiga eksklusiivne nišš. Juuksepikendustega võib lihtsalt nälga jääda.

K.T, 27.01.2014 21:20 

Ei soovita Liisi Ant`i. Paigaldab võlts juukseid, mis ei ole Itaalia firma SOCAP omad!

Poste 44
Lk: <<1  | 2  | 3  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee