Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Mureallikas AKNE

Poste 8
Lk: <<>>

nullVistrikuline näonahk teeb muret seitsmele murdeealisele kümnest, igal kolmandal gümnaasiumiõpilasel esineb aknet. Loe edasi ›

6 inimest 9st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

, 29.05.2008 11:58 

minu akne ei ole kuhugi kadunud peale mitmeid ravikuure, kreemidest padjakeste regullarse kasutamiseni ja ohtrate kosmeetikute külastustele, mis ajavad kosm. vihaseks kuna kõik need aparaadid ja maskid ja pigistamised ei aita.mida teha?

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

aki, 24.12.2008 00:50 

roaccutane'i oled proovinud? see peaks kõige tugevam ravivõimalus olema , ja siiamaani ei tea ühtegi inimest, kellel see aidanud poleks

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

H., 24.12.2008 23:44 

Olen lugenud sellist asja, et keha toodab androgeene rohkem teatud toidu(MAGUSA!) tarbimisega, seega, ei tekitagi otseselt magusa söömine aknet, kuid võib siiski kaudselt selle põhjuseks olla. Olenevalt muidugi inimesest. Ja ega see jutt, et see ka toitumisest oleneb, õhust pole tulnud. Ning teiseks suvel saab päikesevalgusest ka muud peale UV-kiirguse, näiteks D-vitamiini, mis on nahale kasulik. Ning võin enda kogemustest täiesti veendunult öelda, et vähem magusat ja suvi teeb nahale imet! Loomulikult ei väida seda kõikide kohta, kuid minu puhul on see nii.

A.o, 24.04.2010 16:55 

ma lähen selle akne pärast juba hulluks jube asi ja mitte mingi arvaim ei aiata minu puhul ma ei saa aru miks ??? mul nägu ,selg ja rinaesine täis jube on elada nii kohe:S:S

oh, 25.04.2010 21:06 

Mingid kreemid ega asjad ei võta seda ära.Nähke natuke vaeva ja otsige abi toitumisest.

jjj, 28.06.2010 19:00 

Olen nõus sellega mis siin on kirjas. Mu kosmeetik väidab et nahaprobleemid tulevad toitumisest, see ei saa ju võimalik olla, mu õde sööb ju minuga sama toitu, aga tema nahk on ilus ja korras. Niisiis ma ei usu et see toitumisest võib olla, vb- olla siis kui mingid allergiad on.

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

teoreetik, 30.06.2010 09:25 

olin ka aknega hädas ja mul pole tahtmiski kokku arvutada, kui palju raha ma erinevate lahenduste otsimisele olen kulutanud.
aga... siinkohal tuleks jälgida paari asja.
nt mis on teie igapäevakosmeetikumide sees. kui need sisaldavad silikoone (-cone lõpuga ained, mineral oil, petroleum oil, petrolatum jne), mis on kreemides peale vett tavaliselt teine koostisaine ehk põhiline mass. silikoonid tekitavad teie nahale "kile", nahk ei hinga ega saa eritada seda mida vaja ning ummistabki poore, misjärel tekivad vistrikud.
veel olen täheldanud, et kui palju magusat süüa, siis kipub ka punne tekkima. magusa alla lähevad ka meie "tervislikud" jogurtid, mis sisuliselt on suhkrupommid aga toiduliidu ja toitumisteadlaste poolt nii üle promotud et hirm tuleb peale. nt meie naabermaades (heaoluriikides) on päris ranged normid, mida ja kui palju toiduainetesse võib panna ning rahva tervist peetakse oluliseks aga see juba teine lugu.
nahahooldusvahendid peaksid olema võimalikult leebed, et ei ärritaks-kuivataks probleemset nahka veelgi. ise olen peale pikka otsimist leidnud sobiva kombinatsiooni erinevatest toodetest, nii retseptiravimid kui ökotooted ja lõpuks ometi võin öelda, et mu nahk on taas ilus.
jutt sai pikk aga kui kellelgi on küsimusi, siis võib meilida. ma olen ilmatu hulga erinevaid tooteid ära proovinud ja seda akne asja uurinud. ehk on kellelgi abi nendest kogemustest-teadmistest.
naiivitar@gmail.com

taimetoiduga näonahk puhtaks , 08.12.2013 20:23 

Mina sain raskekujulisest aknest lahti just toitumisega. Nimelt - loobusin täielikult nii lihast kui ka kalast ning kommidest,saiakestest, koogikestest ja šokolaadist. Väga harva lubasin endale pärast sööki ühe kommi(aga parem, kui neid kodus üldse ei ole). Vähemalt korra päevas sõin suure portsu toorsalatit, ja üldse, võimalikult palju igasugust toorest ja värsket taimetoitu. Sageli tegin endale ka idandeid. Juba paari kuu pärast hakkasid tänaval vastu tulnud tuttavad küsima: mis sa oma näonahaga teinud oled, et see nii ilus ja puhas on:) Varem olin proovinud kõikvõimalikke ravisid, kuid need leevendasid olukorda ainult seniks, kuni ravi kestis.
Praegu olen lugenud, et nn. toortoitumisega saab veel kiiremini naha korda kui lihtsalt taimetoitlusega. Siin näiteks on Elisa lugu:
paradiisimaitse.blogspot.com/2013/03/uleminek-toortoidule-minu-lugu-elisa.html

Poste 8
Lk: <<>>
Foorum
Femme uudiskiri

Julge ja omanäoline käsitlus inimkonna hävinemisest on põlu alla sattunud – juba kuus riiki on filmi näitamise keelanud.
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee