Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Organismi puhastamine

Poste 17
Lk: <<1  | 2  | >>

Peale pikka talve on meie organismi kogunenud väga palju toksiine, mis võivad tervisele halvasti mõjuda. Loe edasi ›

2 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kris, 17.04.2008 14:07 

Juua õli ja sidrunimahla, kuni need on otsas!?Siis kui palju?

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Anneli, 17.04.2008 15:48 

Vabandan, et natuke arusaamatuks jäi! Mõeldud on, et neid mõlemat siis ostetakse üks pakk/pudel ning tarbitakse seni, kuni see üks pakk/pudel otsas on.

Kerli K., 17.04.2008 19:28 

Ajab südame pahaks ja esimesest peatükist edasi pole võimalik lugeda...

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

trulla, 18.04.2008 12:40 

Tegelikult väga õige jutt, ainult et kliistiri väga tihti ka teha ei tohi, kuna soolestikus on olemas nö "elundid" mis aitavad vitamiinidel ja mineraalidel sisse imenduda, ja kui kliistiri tihti teha siis sa lihtsalt pesed need välja ja organism ei saagi ega vitamiine ega mineraale. Selliseid juhtumeid on juhtunud küll kus naised tahtisd saleneda ja tegid oma soolikaid otsese mõttes kõigest puhtaks, nüüd aga süstitakse neile vitamiine otse veeni...
ja teine asi praegu apteekides müüakse nii palju igasuguseid toonikuid, et ei peagi õliga ennast oksele ajama... samas mida looduslikum asi seda parem. mina küll proovin ära :)

stina, 23.04.2008 16:19 

Ah, mis, te jahmerdate!

Merlyn, 23.04.2008 16:46 

Tehke jah kuu aega omale klistiiri,, irww :-D
Ma ei tea, kes nii lolli nalja siin inimeste kulul teeb..

heh, 23.04.2008 21:48 

kuidas sa iseendale klistiiri teed???

küla, 03.05.2008 20:46 

mis asi on klistiir?

APPI, 05.05.2008 21:58 

Ma tahaks teada kes see inimene on kes nii lolli juttu suust välja ajab.See inimene küll meditsiinilist haridust pole saanud.Kahju on nendest kes seda jama usuvad.

S, 11.05.2008 12:45 

Joon juba pikemat aega Aloemahla toidulisandit, see kujutab endast siis naturaalset aloemahla, mida muidugi on 4 erinevat sorti (aloemahl virsikuga,aloemahl jõhvika ja õunaga,aloemahl ning forfever freedom(eraldi liigestele mõeldud-sportlastele väga hea!)
Aloemahlad puhastavad organismi seest välja. Viivad kõik mürkained kehast välja, hoiavad tervena ja korras seedesüsteemi.
Kellel on probleeme seedesüsteemiga, kõrvetised...kõik probleemid siseelunditega, siis väga hea tõesti ja aitab! Mõju on märgata juba kuu ajaga(ühe pudelikese kasutamisel)
Iga päev 60ml.

S, 11.05.2008 12:47 

Aloe toodete firmaks, mida mina kasutan, on Forever Living Products. Poes ei müüda aga edasimüüjate kaudu saab :)

Kris, 19.10.2010 22:30 

Mina soovitan vahtrasiirupi paastu ehk Neera programmi organismi puhastamiseks. Ise olen 3 korda teinud, oga pool aasta. Päris lihtne pidada, ja kokku võtsin 15kg maha selle kuuriga.

Teisipäev, 20.10.2010 09:23 

www.skeptik.ee/index.php/category/tervis/detox/
soovitan vähe oma mõtlemises klistiiri teha. lugege erinevaid artikleid ülalolevalt lingilt.

Kuuno, 20.10.2010 09:40 

Vahepeal, kui mul üldse raha polnud, pidin ainult vett jooma ja sööklast leiba varastama. Tundus päris puhastav kuigi õnnelik ma just polnud. Lisaks tekkis ootamatuid sotsiaalseid pingeid. Seedimine oli aga täiesti korras. Muide, tasub rohkem putru süüa, see on kah väga tervislik.

Teisipäev, 20.10.2010 11:00 

Tohoh, Kuuno. millal see juhtus, kas oled masu ohver?

Kuuno, 20.10.2010 12:54 

Ma päris ohver ei olnud, aga peaaegu. Kohati tundus, et tegemist oli liigtarbimisest tingitud asjaoluga. Igatahes oli väga õpetlik.

Sellepärast ongi nii imelik lugeda, et mingid inimesed püüavad kaloreid vältida ja organismi nö puhastada. Mul on just vastupidi. Püüan iga hinna eest rohkem kaloreid hankida ja luua olukord, kus kõht oleks pidevalt täis. Kui süüa pole, kaotab organismi puhtus igasuguse külgetõmbejõu ning eesmärgi.

Loomulikult -kui sa oled noor ablas naisterahvas, kes pugib ennastunustavalt ja käib vaid korra nädalas kepikõndi tegemas, siis tuleb tõesti vahepeal pisut kõhul puhata lasta. Aga kui sul on niigi kõht tühi ja sa püüad seda tühjust kuidagigi täita, on iga ettejuhtuv suitsuvorst, sardiinikarp ja võipakk lausa taevane õnnistus. Sest selleks, et elus ja terve püsida on peale vee vaja kolme asja: rasva, kiudaineid ja vitamiine. Kõik muu on luksus.

Poste 17
Lk: <<1  | 2  | >>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee