Nägu Juuksed Keha ja toitumine Ilusoovitus
Kollektsioon Stiilivihjed Staari stiil Disain Pildigaleriid
Foorum Kosmopoliitne Fitness Suhted Sotsiaalia
Arvustused Persoon Mitmesugust Maru köögis
Kätlin Mariann Keilit

Liighigistamine

Poste 8
Lk: <<>>

Oled sa sattunud olukorda, kus kohtumisel on piinlik kätt sirutada, sest kaenlaalune on märg ning peopesa niiske? Loe edasi ›

3 inimest 3st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

, 26.12.2007 23:37 

Väga hea ja tõhus vahend on Maxim. Toode on apteekides saadaval ja maksab kuskil 250.-. Maximi tuleb kasutada enne magama minekut ja toodet saab kasutada u 6-8 kuud.
Soovitan soojalt, enda peal ära testitud:)

Kas ülalolev postitus oli sulle tarvilik? 

1 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

maxim, 14.01.2008 19:33 

mida see täpselt siis tegema peaks? annad ehk natuke rohkem infot. miks enne magamaminekut.. jne jne. :)
tnx

Liis, 19.01.2008 21:35 

Ostsin endale samuti Maxim'i 03.08.07. Enne seda oli väga ebameeldiv olla, kuum suvi ja puha, aga kui selle ostsin ja 1. korda peale panin, siis ma ei uskunud, mida ma tundsin järgmisel päeval :) Ma lihtsalt ei suutnud uskuda, et ma ei higista enam :D
Aga seda Maxim'i tuleb õhtul kanda soovitud piirkondadesse õhukese kihina, lasta korralikult ära kuivada ja alustada järgmist päeva räämsamalt ja kindlamalt.
mul on nii olnud, et kui ma pole korralikult lasknud seda ära kuivada, siis pean varem seda uuesti peale kandma. Mina määrin seda korra nädalas, kuumemal ajal 4 päeva tagant. ja nahk peaks terve olema, üks kord ma panin hommikul epileeritud kaenlaalustele sama päeva õhtul Maxim'i ja siis ajas sügelema.
Aga muidu väga rahul. mina sain apteegist 247.- eest, aga see hind kõigub, alles vaatasin, siis oli kallim, siis jälle odavam. aga soovitan.

Triin, 23.01.2008 14:26 

kas siis paned korra nädalas seda ja tavalist deodoranti enam üldse pole vaja v?:D et nagu pm üldse ei higista enam?:D

0 inimest 1st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Liis, 24.01.2008 13:06 

ei kasuta jah enam teisi deodorante :)

2 inimest 2st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Mamm, 24.01.2008 23:05 

Soovitan ka kindlasti Maximi. Oli endalgi selline probleem, et alatasa olid kaenlaalused märjad isegi jahedas kohas. Heledaid särke ei julgenud selga pannagi, sest siis oli kohe ka välja paista. Aga enam ei ole mitte mingit muret. Uskumatu aga tõsi.

Esimene kord kui seda vahendit kasutasin panin vist liiga palju ja nahk ei olnud selle tootega harjunud, siis sügeles kohutavalt ja tekkis punetus ja väga väga ebameeldiv oli. Jätsin siis natuke aega vahele ja panin teinekord vähem ja siis oli kõik ok. Alguses panin tihemini, hiljem saab nädalas korraga hakkama.

Soovitan kindlasti!

Kevad, 03.05.2011 21:53 

Olen ligi 10 aastat kannatanud tugeva kaenaaluste liighigistamise all, otsinud selle vastu erinevaid võimalusi, kuid üsna tulutult. Maxim aitab, kuid see ärritab üsna tugevalt kaenlaaluseid, kuna sisaldab alumiiniumkloriidi, mis on omakorda närvirakkudele kahjulik. Käisin ka arsti konsultatsioonil uurimas, kuidas operatsioon aitaks, kuid vastus oli üsna negatiivne, kuna see pidavat halbu komplikatsioone tekitavat, näiteks hakkavad muud kehaosad veel rohkem higistama ja kompenseerivad selle kaudu. USA on tänaseks leidnud lahenduse, kuid sinna minek ja selle protseduuri löbiviimine on üsna muinasjutuline teema. Botoxi süste samuti meil ei toetata, maksavad üle 10 000 EEK ja tulemus on vaid lühiajaline. Siiani on tundnud, et siin Eestis olen üks vähestest, kellel sellega probleeme on. Meditsiiniteadus võiks sellele lahenduse leida.

0 inimest 0st pidas allolevat postitust tarvilikuks.

Kadi, 28.09.2011 20:28 

Botoxisystidest on raagitud mei lajakirjanduses ka. Aga mille nad jatavad mainimata on see, et need systid ei toota igavesti ning mida aeg edasi, seda kiiremini moju loppeb. Lopuks ei toota aga enam yldse. Tavaliselt saab Botoxiga 3-4 korda ja ongi koik.

Botox oleks see viimane, mida endale teha, see ikkagi narvimyrk...

Poste 8
Lk: <<>>
Foorum
Femme uudiskiri

Kas oled unistanud deodorandist, mis poleks pealekandmisel külm ja märg, vaid siidiselt pehme ning kiirelt imenduv?
Cherry.ee - magusad pakkumised
Suhtun kiirmoe kettidesse:
Positiivselt, sest saab soodsa hinnaga moodsaid riideid
Negatiivselt, sest nende kvaliteet jätab soovida
Neutraalselt ja ostan, kui leian sobiva toote
Mis see kiirmood on
femme.ee kasutajatingimused registreeru kasutajaks uudiskiri reklaam koostööpartnerid kasutusõigus
© femme.ee